2726
عنوان

دخترای فوق لیسانس و شاغل یا معلم بالای سی بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 109 پست
خدایا  دلم میخواست برگردم و مجرد بودم

من میگم برو یه مشاور حرف بزن شاید واقعا حالت بهتر شد و تونستی بپذیری اگه هم میدونی که همیشه حالت بده و رضایت نداری خوب جدا شو دوتاتون حداقل دیگه عذاب نمیکشین

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میگم برو یه مشاور حرف بزن شاید واقعا حالت بهتر شد و تونستی بپذیری اگه هم میدونی که همیشه حالت بده ...

واقعا داریم عذاب میکشیم 

اما خب جدایی خیلی بد و زشته 

اصلا خونواده ها اجازه نمیدن سکته میکنن

واقعا داریم عذاب میکشیم  اما خب جدایی خیلی بد و زشته  اصلا خونواده ها اجازه نمیدن سکته م ...

شوهرت هم ناراضیه؟

تو رشتت چیه؟میخوای معلم شی؟

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2728

من اگه همچین خواستگاری داشته باشم ردش میکنم، چون اختلاف مالی و سطح طبقاتی خیلی مهمه، الان میگی چکار تحصیلاتش دارم تو زندگیت تا یه چیزی گفتی میگه تو فکر کردی چون فوق لیسانس داری خیلی میفهمی؟ 

یا تا یه چیزی خواستی میگه توقعت بالاس ،تو دیدی من ندارم تو دیدی در حد توانم نیست میخواستی ازدواج نکنی

دیدم که دارم بهت میگم دیگه خوددانی

اول بگو همه اینها رو چطوری فهمیدی ؟ تو دوران نامزدی هستی یا دوستی؟ 

بسیار نجیب صبور باگذشت باادب بامحبت متواضع صادق متعهد وفادار راز دار چشم پاک دست پاک ساده و صمیمیه بسیا باشعور به اهدافتون احترام بذاره و حمایتتون کنه کار خونه رو هم وظیفتون ندونه 

اهل کار اهل نماز و روزه است عاشقتون باشه 

اصلا اهل کینه بددلی بددهنی دهن بینی لجبازی حسادت خساست تکبر و انحرافی نیست اهل غیبت و ...وابسته نباشه با فرض شناخت کامل اخلاقی 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

بستگی داره شخصیتش به من بخوره یا نه. ولی کلا کسی که به تحصیل علاقه نداشته به درد منی که اینهمه علاقه داشتم فکر نکنم بخوره 

ولی سایر ویژگی هاش عالیه

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

اولشو که خوندم گفتم نه،اما با توضیحات بعدیتون،جوابم مثبت شد،خیلی خوب تعریف کردی ماشالا😃البته اولین چیز تو زندگی اخلاقه،قیافشم در حدی باشه که بشه تو بشقاب گذاشت،مرد کاری هم که هست،پس خوبه

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2706