2733
2734
عنوان

ازدواج با یک هندی

13480 بازدید | 220 پست

دختر عموم با یه هندی میخواد ازدواج کنه بعد زبان های همیدیگه رو هم بلد نیستن فقط یه کم انگلیسی بلدن که با هم حرف میزنن بعد میگفت با ایرانیا خیلی فرق داره و...

شاخام داره در میاد واقعا اینا بعدا نمیخوان چند کلمه با هم حرف بزنن درد و دل کنن؟

دین متفاوتی دارن غذا متفاوت کشور متفاوت همه چی متفاوت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هندی ها تو مخ زدن واردن

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
وقتی حتی زبون همو نمیفهمن عاشق چیه پسره شده!!

نمیدونم تماس تصویری گرفته بودن فقط همو نگاه میکردن 

یه کم فقط زبان بلدن دوتایی 

به صورت عمودی افقی شاخام دراومده

2738

از کجا با هم اشنا شدن پسره خوشکله؟

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

اتفاقا تو یه پیج عکس عروسی ی دختر ایرانی با ی هندی رو دیدم صبر کنید برم پیداش کنم بزارم

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐

خیلی پیله ان نسبت به کشورای دیگه 

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

کار خوبی کرده...والا یارو با ایرانی ازدواج میکنه به هزارویک مشکل میخوره ...شاید با هندی خوشبخت تر شن😁

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2706