2737
2734
عنوان

بچه هامو بگیرم یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 30 پست

چه موقعیت سختی😥

کاش اول کارو بار پیدا میکردی بعد واسه طلاق اقدام میکردی. اون طفلیا یا میفتن دست زن بابا یا ننه بزرگ و عمه که اگه بدشانس باشن هی کوبیده بشه سرشون

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی کلاس اول یکی دوم

اگر قصد ازدواج مجدد ندارین بچه ها رو بگیرین بشرطی که پدرشون نفقشونو بده .تو این گرونی نمیتونین از پس مخارج دو تا بچه مدرسه ای بر بیاین .هیچ کسی تو این دنیا برای بچه مادر نمیشه .انشالله بعد این آرامش بزندگیتون برگرده

2728
2738

اين موضوع به دو مورد ديگه بستگي داره 

يك اينكه ايا همسرت ميتونه بخوبي ازپس بچه هات بربياد ؟ و ايا پدر خوبي هست؟ بعضي وقتا مرد شوهر خوبي نيست ولي پدر خوبي هست

دوم اينكه چقدر حمايت خانوادت رو داري كه مثلا پدرت ميتونه هزينه ها و مسكن رو برات تامين كنه

عزیزم من اتفاقی پست تورو دیدم بادوتا بچه ی کوچولو چرا طلاق اخه

شوهرم چندین ساله خیانت میکنه

اوایل بخشیدم ولی الان ب کثافت کاری رسیده و میدونم و مطمئنم ک رو صد نفر خ و ا ب ی د ه

شوهرم چندین ساله خیانت میکنه اوایل بخشیدم ولی الان ب کثافت کاری رسیده و میدونم و مطمئنم ک رو صد نفر ...

واااای دلم برات کباب شداخه بادوتابچه کوچیک میخای چیکارکنی عزیزم کاش لااقل بچه دوم رو نمیاوردی

واااای دلم برات کباب شداخه بادوتابچه کوچیک میخای چیکارکنی عزیزم کاش لااقل بچه دوم رو نمیاوردی

بارداری دومم ناخواسته بود عزیزم

اصلا فکرش رو هم نمی کردم ک کاراش هنوز ادامه داره چون اخیرش ۳سال پیش بود و دیگ فکر میکردم ادم شده تا اینکه سر ی دعوایی خدا بدجور رسواش کرد

نگران نباش عزیزم خدا هوای منی ک اینهمه بهم خیانت کرد و من پاک بودم رو داره 

2706