2726

؟ 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

احساس میکنم مثل لباس که باید اطو بشه تا صاف بشه موهامو اطو کنم صاف بشه 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اتو مو کلا ضرر داره

خیلی حرا ت ندیم که بوش در بیاد هم بده؟ آخه سشوار اصلا برام فایده نداره اطو مو هم ندارم  

وز مو معمولا از خشکی مو و موخوره میاد 

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
چرا وزوزی شده؟ ؟ ؟ ؟ استفاده زیاد از اطو مو خوب نیس موهارو نازک و شکننده میکنه ب مرور اسیب میزنه

نمیدونم الان 5    6 ماهه این جوری شده

وز مو معمولا از خشکی مو و موخوره میاد 

اصلا موخوره نداره فقط انگار ساقه موهام از چند جا شکسته  کجه کوله شده

بچه ها سوال منم هست من پول گراتین و اینا ندارم شوهرمم عاشق موهای لخته رفته خودش واسم اتومو خریده حالا من هفته ای یبار که میاد خونمون موهامو اتو بکشم ضرر داره واسه موهام؟؟

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
اصلا موخوره نداره فقط انگار ساقه موهام از چند جا شکسته  کجه کوله شده

ما انواع موخوره داریم.اون که تو میگی هم موخوره هس

یا براثر نداشتن رطوبت یا آسیب دیده بر اثر رنگ و دکلرست.سرم مو بعد حموم و ماسک مو داخل حمام بزن.پیشنهاد میکنم پایین موهاتم یکم کوتاه کنی.بعد اگه خواستی هفته ای یکی یا دوبار اتو بزن

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
ما انواع موخوره داریم.اون که تو میگی هم موخوره هس یا براثر نداشتن رطوبت یا آسیب دیده بر اثر رنگ و د ...

عزیزم سوال منم جواب میدی

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
عزیزم سوال منم جواب میدی

بگو خانومی جوابشو بدونم میگم

2706