2737
2734

شوهرم از زندگی سابقش یه پسر ۱۲ ساله داره بعضی وقتا یه چیزایی میگه من میمونم چه واکنشی نشون بدم😑😑😑

یه دفعه گفت پسرعموم وسط مامان باباش میخوابه حالا پسرعموش چهار سالشه

یه دفعه گفت بچه عمو محسن تا دیروقت بیداره در صورتی که بچه اونا دو سالشه 

یعنی خودشو با بچه های خیلی کوچولو مقایسه میکنه من نمیدونم چه واکنشی نشون بدم سکوت میکنم😂😂😂

همین کمبود مخبت داره

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش محبت کن اجرت باامام حسین مطمئن باش جای دوری نمیره خدا عوضشوبهت میده

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
2738

منم یکیو میشناسم همسن پسر شوهرت وسط بابا و زن باباش میخوابه ینی این دختره ذله شده از دستش

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

۱۲ ساله هم بچه ست.

درسته از ۴ ساله و دوساله بزرگتره اما اونم بچه ست.

و دلیلی برای خندیدن به بچه ۱۲ ساله نیستش.

یا نمیپذیرفتی با باباش ازدواج کنی یا حالام که قبول کردی به بچه نخند گناه داره

بهت میگ مامان؟خدایی دوستش داری؟

نه اسممو صدا میکنه هیچ وقت به من مامان نگفت از مادرش بدش میاد یبار گفت بفهمم خونه مامانم کجاست میرم خونشو آتش میزنم 

ببین یه حس ترحم بهش دارم

حتی وقتی میبینه بچه های خیلی کوچولو شیرخواره بغل مادرشون هستن این یه طوری میشه شایدم دست خودش نیست، البته وقتی یه سالش نشده بود مادرش ولش کرده رفته طلاق گرفته

نه اسممو صدا میکنه هیچ وقت به من مامان نگفت از مادرش بدش میاد یبار گفت بفهمم خونه مامانم کجاست میرم ...

خب این کمبود محبتش به خاطر مادرشه نه طلاق، وگرنه مادر میتونست تو طلاق هم به بچش محبت کنه این قدر عقده محبت مادر نداشته باشه 

2706