2737
2734
عنوان

دخترای خوشتیپ خوش سلیقه بیان کمکککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 32 پست
زرشکی حس میکنم بهتره  

اره من خودم همه لباسام شده زرشکی و طوسی انقدر که این دو رنگو دوست دارم😂😂😂

ولی با زردم خیلی خوب میشه اگه زرد بهت میاد

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من خودم همه لباسام شده زرشکی و طوسی انقدر که این دو رنگو دوست دارم😂😂😂 ولی با زردم خیلی خوب م ...

صورتی ملایمم قشنگه 

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

اولی رو پسندیدم 

معمولا به رنگ طوسی صورتی یا گل‌بهی میاد 

ولی رنگای زرشکی،، زرد، آبی سیر هم میاد

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2731
آخری رنگش نازه  شال برای مانتو طوسی هم رنگ صورتی ملایم و زردو زغالی خوبن

وای بین 3 راهی گیر کردم 

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2738
دوتا پایینی بهتره  برای طوسی شال صورتی روشن خیلی خوب میشه کلا صورتی و طوسی خوب دیده میشن زردم ...

اره بیشتریام گفتم صورتی و زرد 

ساینا جون من اینستا ندارم قیمتاش رو بگو معقول بود برم یه تک پا نصب کنم مدلاش رو ببینم به سلیقم خورد ...

دومی و سوومی 280 اولیه هم همین حدوداس حتما  

فقط دخترا باید نظر بدن

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2706