2726
عنوان

اینجا فقط دل میشکنن😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 32 پست
ببخشيد اسي. بچه ها یعنی منم يه روزی دوباره مادر ميشم سه سال منتظرم بعد از فوت بچم. ديگه بریدم 

آره بابا خالمم همینجوری شده بودحتی دکتر گفت دیگه ممکنه باردار نشی ولی الان دوتا بچه داره. البته خالم بچشو تو حاملگی از دست داده بود 

هروقت نیازی داشتی مشکلی داشتی😊🌹رو بنداز به خدا ‌

تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز میکشم ناز یکی تابه همه ناز کنم🌹 ان شاءالله دلت اروم بشه وحاجتت روا

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم فکر نکن تلاش نکردم من خیلی جنگیدم هر راهی بگید رفتم هر راهی بخدا نمیشه هر راهی بگید ی دلیل میا ...

تا وقتي خودت را در موضع قرباني ميبيني شرايطت بهتر نميشه

هر طور صلاح ميدوني

ببخشيد اسي. بچه ها یعنی منم يه روزی دوباره مادر ميشم سه سال منتظرم بعد از فوت بچم. ديگه بریدم 

عزیزم. کابر خاموش هم که بودم وقتی امضا تونو میخوندم براتون دعا میکردم همیشه   انشاله یه فرزند صالح و سالم خدا بهتون بده. روح دخترتون هم همیشه شاد عزیز دلم 

ببینممم👁️👁️  🌹 از این کاربری دو نفر استفاده میکنن 🌹

اين پستم تاپيك قبليت نوشتم گفتم شايد نبيني اينجا مپي كردم

خوب شما مشكل درست نميگي كه ادم طبق اننظر بنويسه من روال كلي براي اكثر درگيرين با اين مشمل را نوشتم

نه عزيزم اگر ارثي باشه اختلال موارشي ديگري هست فعلا كه اكثر پزشكان متفق نظر در مورد ريشه عصبي بيماري هستند 

اختلال روان ممكنه ارثي باشه و منجر به اي بي اس بشه

ببين عزيزم نگاه و برخورد و اطلاعت از بيماري به هر دليلي درست نيست و اگر دنبال حل مشكلي بهتر هست روش مواجهت را عوض كني

اميدوارم مشكلتون حل بشه موفق باشي

ممنونم😍😍😍

حس میکنم خیلی زود باردار میشی🌹

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

در ضمن شكي بر كرامات و معجزات ندارم و نمونه هم زياد بوده 

اما شرايط خاص خودش را داره و طي كردن روال درماني كامل قبلي 

اميدوارم از من نرجيده باشي سعي كردم كمك كنم 

هيچ وقت اميدت از دست نده و با خوشبيني به مسيرت ادامه بده معجزه هميشه لحظات اخر اتفاق ميافته 

اين پستم تاپيك قبليت نوشتم گفتم شايد نبيني اينجا مپي كردم خوب شما مشكل درست نميگي كه ادم طبق اننظر ...

ببخشید با عرض معذرت اتفاقا این بیماری کاملا ارثی هست و فقط ممکنه با اثر روانی فعال و تشدید بشه.من مقالاتشو خوندم هزاربار. خود دکترا هم گفتن.حتی اگر اینا هم نبود من خودم دارم توی خانواده مادرم میبینم همشون همین بیماریو دارن حتی بچه خاله هام  و دایی هام شرایطشونم خوبه این نیس ک بگی فشار عصبی روشونه هستند. من خودمم دارم اما استرس ک میگیرم فعال میشه.حالا یکی که زمینه ارثیشو نداره هرچقدرم عصبی شه هیچ اتفاقی نمیوفته براش

اگر این بیماری درمان داشت استیو جابز با اون همه پول و دکتر درجه یک ازین بیماری نمیمرد

ببخشید با عرض معذرت اتفاقا این بیماری کاملا ارثی هست و فقط ممکنه با اثر روانی فعال و تشدید بشه.من مق ...

بحث سر ارثي و غير ارثي بودن قضيه نيست ميرم كه اختلاف نظر هم وجود داشته باشه حرف من اينكه روش مواجهت درست نيست و اينطوري بيشتر عصبي و نا اميد ميشي بجاي اناليز و احتمال بگرد دنبال راه حلش هر چي ميگن موضع نگير كسي دشمني نداره 

بحث سر ارثي و غير ارثي بودن قضيه نيست ميرم كه اختلاف نظر هم وجود داشته باشه حرف من اينكه روش مواجهت ...

خب چیکار کنم شما بگو مادرم ن دکتر میاد (چون هزاااار بار توی این 27 سال رفته) نه اگه بیاد دارو میخوره حتی غذا نون برنج هیچی نمیتونه بخوره دل درد میگیره اون از خونه بیرون نمیتونه بره(منم اینو درک نمیکردم اما چند وقت پیش توی تاپیک خوندم خیلی از ای بی اسیا اینطورن چون استرس میگیرن بدتر میشه) اون مشکل اعصابش این دردشو بدتر میکنه این دردش اون مشکلشو. شما بگو وقتی هیییچ دارویی نمیخوره دکتر نمیاد همش مریضه درد داره من چیکارش کنم😭

خب چیکار کنم شما بگو مادرم ن دکتر میاد (چون هزاااار بار توی این 27 سال رفته) نه اگه بیاد دارو میخوره ...

تا خودش نخواد هيچ كاري نميتوني بكني 

رژيم غذايي درست ميخواد يك سر به طب گياهي بزن

ارامش هم خيلي مهمه كه بايد از روانشناس راه حل بخواهي

براش مشغوليت بايد درست بشه به هر نحوي!

چند  سالشونه؟ اگر همكاري نكنند چاره اي جز دارو نميماند

براي كنترل اي بي اس اتفاقا داروهاي ضد اضطراب و كاهش پرخاش هم تجويز ميشه

من نميدونم شما كدام دكترها رفتي تشخيص درست دادن يا نه داروي مناسب دادند يا نه

ولي علم دكترها ناقصه الانم كه امثرا سواد درست درمان ندارند طرف مشكل رفلكس داشته اسپري اسم دادن! ببين تا اين حد!

بعد چطور انتظار داره خوب بشه تا حندين دكتر ديگم تست كرد تا نتيجه ديد

درک میکنم

منم کسیو ندارم

وقتی میام نی نی سایت همه یه حوری انگار دعوا دارن

درباره جیزی که نمیدونن نظر میدن

وقتی میگم عاشق شدم میگن حست الکیه

آخه نانسلمونا مگه شما از حس من خبر دارین

بی وجدانا

دختره خودش ۱۶ سالشه رفته به پسر عموش گفته من عاشقتم بعد میگه حس من ناب بوده اونوقت من ۱۸ ساله قلبم برا یکی زده همون ادم میاد میگه تو عشق نی حست لابد کمبود داری که خواستی با اون طرف جبرانش کنی

شما چی میفهمین لعنتیا😭😭

أحب نفسي في أي إصدار
2706