2726
عنوان

یددرمانی بیمارستان امام

3044 بازدید | 14 پست

دوستان همسرمن‌بیمارستان امام وقت یددرمانی داره ،میشه بگین چیا با خودمون ببریم و برای کاهش عوارضش چه کنیم چون میزان یدش بالاست ۲۰۰میلی😔

خداوندا ، هرکسی رو به آروزوی قلبیش برسون ،ی گل دخترسالم و صالحم بهم هدیه بده😭😭😭

لباس چند دست ببریم ،چون بعدش باید بندازم دور،موادغذایی چی،معده درد داره نمیتونه اب میوه ترش ببره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا نگران نباش منم ۱۵۰میلی گرفتم فقط تا چند روز قرنطینه بودم خدا روشکر الآنم که ۵سال گذشته مشکلی ند ...

همش از عوارض ید میترسم؟

اصلا نگران نباش منم ۱۵۰میلی گرفتم فقط تا چند روز قرنطینه بودم خدا روشکر الآنم که ۵سال گذشته مشکلی ند ...

معده درد داره ،چیز ترش نخوره  ،ملس میشه یا نه؟

همش از عوارض ید میترسم؟

اصلا عوارض نداره فقط بگو رژیم قبل ید رو خوب رعایت کنه که بدنش تشنه ید باشه فقط آبنبات ترش بده ببره بعد از ید بخوره که بزاق دهنش خشک نشه این خیلی مهمه عرق کاسنی هم خوبه

بچه ها اگه یددرمانی شدین توضیح میدین چجوریه؟

من همسرم گرفت  الانم تحت نظر دکتر مرتب سونو و آز میده ،خوب خدا رو شکر ،نگران نباش

مرسی عزیزم منظورم بعدشه که چقدر باید قرنطینه باشی آخه من بچه کوچیک دارم

دکتر گفت ۲ هفته ولی خیلی که بچه کوچیک دارن تا ی ماه پیش بچه نمیرن ،منم ۳ هفته ای نگذاشتم پسرم باباش ببینه ۱۰سالش

2706