2726
عنوان

زندگی کنار مادرشوهر مشکلی ایجاد نمیکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2473 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه زن خوبی میشناسیش این که کنارش خونه داشته باشین اشکال نداره  مادر شوهرمنم خیلی خوبه بعضی وقت ...

اخه بنظرم واقعا ممکنه دلخوری و. دخالت پیش بیاد حتی خیلی کم 

مادرشوهرم خیلی خوب و خیرخواهه. ولی من زود رنج و حساسم کوچکترین چیزی ناراحتم میکنه میترسم دلخوری پیش بیاد

همه میگن مادرشوهر من خیلی خوبه اصلا سیاست و این حرفا نداره.ولی خواهرانه بهت میگم قبول نکن.نمیتونی جایی بری و نبریش.دخالتاش کم کم شروع میشه.ما توو ی حیاط زندگی میکنیم و کارایی ک میکنه و حرفایی ک میزنه باعث میشه تا سر حد مرگ از خونه و زندگی ک دارم متنفر بشم.

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
2728

منم پدرشوهرم فوت کرده و مادر شوهرم تنهاست و داریم با هم تو به ساختمان زندگی میکنیم اون بالا ما پایین خداییش تو این سه سال زندگی هیچ وقت مشکلی نداشتم و واقعا راضیم 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
شاید خیلی باهم میسازید😁😁

به نظرم بیشتر طرز رفتار دو طرف مهمه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
قبلش مطمعن بودم اشکالی نداره  الان دودل شدم🙄

صد درصد مشکل داره بخدا.من روزی هزاااااار بار میگم به شوهرم آدم توو جهنم زندگی کنه اما اختیار دارش خودش باشه.تنها باشه.باهم و کنار هم زندگی کردن خیلی سخته بخدا.دخالت خواهی نخواهی هست.بمادرشوهرمن کاراش همیشه گردن من بود الانم فعلا باردارم .دختراشم میان کار نمیکنن انگار وظیفه منه.کم کم شوهرت میگه برو کارای مامانمو انجام بده برو غذا براش درست کن مگ چند نفریم اون ینفرم بیاد پیش ما آروم آروم بیچاره میشی.شوهرم الانم ک ما مستقلیم و باردارم بازم میگه مامانم شام نزاشته بودا...انقد از این چیزا پیش میاد ک.ولی اونموقع کار از کار گذشته و نمیتونی جدا و یجا دیگه زندگی کنی.

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
اخه بنظرم واقعا ممکنه دلخوری و. دخالت پیش بیاد حتی خیلی کم  مادرشوهرم خیلی خوب و خیرخواهه. ولی ...

اگه شما حساسی مطمئنا به مشکل میخوری 

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
عزیزم من به شخصه به این اعتقاد دارم 2طرفم با هم خیلی خوب باشن هم بازم ممکنه دخالت و بی احترامی به وج ...

به نظر منم تو يك كوچه باشين كه اگه اتفاقي بيفته بتونيد فوري به دادش برسين  گناه داره ولي اگه تو يك اپارتمان بري خودت گناه داري

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2706