2726

مادر شوهرم خیلی ادم خوبیه و خدایی مادرشوهر خوبی هم هست بدجنسی ندیدم ازش. پدرشوهرم5سال پیش فوت کرده 

برادرشوهرمم پارسال عروسی کرد خواهرشونم نامزده حالا ما هم ک بریم سر خونه زندگیمون مامانشون تنها میشه نامزدم میگه ی اپارتمان بگیریم ک مامانم نزدیکمون باشه 

بنظرتون بعدا مشکلی ایجاد نمیشه؟ 

اخه اینجا خیلی شنیدم ک میگن خوب نیس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم من به شخصه به این اعتقاد دارم 2طرفم با هم خیلی خوب باشن هم بازم ممکنه دخالت و بی احترامی به وجود بیاد ولی مادر همسر شما شرایطش جوریه که ممکنه تنها بشه تو یه کوچه خونه بگیرید نه یه آپارتمان.

اگه خونتون جداس عیب نداره

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
قبلش مطمعن بودم اشکالی نداره  الان دودل شدم🙄

اگه زن خوبی میشناسیش این که کنارش خونه داشته باشین اشکال نداره  مادر شوهرمنم خیلی خوبه بعضی وقتا میگم کاشکی کنار اونا خونه داشتیم 🤗

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 

ب اخلاق خودت و مادرشوهرت بستگی داره.نمیشه کلی گف ک خوبه یابد..ی عده ب شدت ب مشکل میخورن ولی ما تو ی ساختمونیم و خییییلی راضیم ازش حتی شوهرم گاهی اوقات میگه بریم ی خونه نوساز من راضی نمیشم ازشون جدا شم..

به نیت 
2706