2737
2739
عنوان

فهمیدم افسردگی شدید دارم

121 بازدید | 10 پست

میدونم دیگه هیچکس منو دوست نداره من برای هیچ کس اهمیتی ندارم من حالم بده😢😢😢😢حتی توان رفتن به دکترم ندارم حتی کسیو ندارم باهاش صحبت کنم

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

۱۴۸۰ این بهتره روان شناس داره

۰۹۶۴۰

مشاوره رایگان 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متاسفانه اکثرمون داریم  من دارو میخورم چرا نمیری دکتر؟

هزینش

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
خواهری گلم چرا اینقد ناامید، افسرده... حیف تو نیست... دورت بگردم اینقد سخت نگیر، هیچ شرایطی تو زند ...

واقعا نمیگذره😢

2738
واقعا نمیگذره😢

یکم با دید مثبت تر به زندگی نگاه کن.اینقد منفی دیدی چی شد؟

فیلم کمدی ببین، موزیکای شاد گوش بده، غذای سالمتر بخور، یکم ب خودت انگیزه بده، چیزای جدید یاد بگیر.دوستای مجازی پیدا کن، با آدمای مثبت اندیش معاشرت کن.بخدا زندگی اونقدراام که ما سخت میگیریمش نیست

شرایط سخت شده عزیزم توکلت به خدا باشه 

میدونم سخته میدونم

اما مطمئن باش تو دل خوشی یه نفر هستی شک نکن 

ی کاغذ بردارم بنویس از دوست داشتن خدا رو که دوست داری اگه هیچ کس رو دوس نداشته باشی برای خدا بنویس یکم حالت جا میاد

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

اگه تهرانی بیمارستان روزبه هم روانپزشکش با دفترچه‌ست هم روانشناسش. هزینه ویزیت روانپزشکش که خیلی پایینه، روانشناسش اگر درست یادم باشه ۵۰ ۶۰ تومنه حدودی، با بیمه سلامت البته.

بهتر میشه، از پس افسردگی هم برمیای، فقط به فکر خودت باش و حتما دنبال درمانش برو، چون تو لیاقت خوشحال بودن رو داری⁦❤️⁩

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟