2737
2734

اگه وزنت پایینه برو چون برا فرم دادن بدن خیلی خوبه

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلییی سنگینه ؟ اضافه وزن دارم چند کیلو من

منم ۵ ...۶ کیلو داشتم ازکم شرو میکنه باتو ک روز اولته بااونی یکساله یا ی ماهه ی تکنیک نمیده خودش میگه شمانزن فلان چیزو بزن یواش یواش ک اماده شدی از تعدادکم میفتی رو روال .خوب بودمن چون پشت کارنداشتم ول کردم وپیلاتسم دوست دارم اونم خوب بود من شهریه دادم ۴جلسه رفتم فک کنم 

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2738
عهه پس برم لاغر کنم 😬مرسی 

خوبه ولی پیلاتس زودتر فرم میگیره بدن بنظر من

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
پایینه اما اضافه وزن دارم یه کم ، ولی میگن خیلی سنگینه ☹

اره ولی برا فرم دهی بدن عالیه .برا اضافه وزن کات پلانک کار کن

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم