2726
عنوان

اون‌دختری که عاشق استادش بود

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 26 پست
گفتش میخواستم بریم زیر ماشین شوهرم نذاشت،  بعد گفت می‌خوام با ساتور بکشمشون. دوستان فک کردن ک ...

خدا بخیر کنه😭😐😐

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی بچه هاشو میگفته چیکار ب بچه هاش داره خب  

فک کنم روانی بود،میگفت میترسونمشون، گریه میکنن.

حیف اسم مادر که رو ایشون بود

ممنون خدا که صدامو شنیدی، دخترمو مدیون توام.رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین
2728
فک کنم روانی بود،میگفت میترسونمشون، گریه میکنم. حیف اسم مادر که رو ایشون بود

وای حالم بد شد مریص بوده بعدزدن بچههاش عداب وجدان میگرفته 

شوهرش باید کاری بکنه احتمالا صب تا عروب سرکار خبر نداره چه بلاهایی سر بچه هاش میاره بیچاره بچههاش گرفتار همچین ادمی شدن

وای حالم بد شد مریص بوده بعدزدن بچههاش عداب وجدان میگرفته   شوهرش باید کاری بکنه احتمالا ...

دوستان هم اونجا بهش گفتن.حتی نی نی یار ها رو تگ کردن که اونا چون به اطلاعات کاربری دسترسی دارن یه کاری بکنن،نصف شبم بود😕😕

اونکه عاشق استادش بود رو‌آیدیش رو بدین برم باهاش حرف بزنم سر عقل بیاد.

وای دختره که عاشق امیرحسین بود چه قدرم امیرحسین زشت بود عکسشو هزار بار دیدم پسر مسجدی😁😁😁

خانوما ی کاربری بود ارغوان مربی باشگاه بود با شوهرش و دوقلو داشتن اسبا کشی کرده بودن خونهخواهرشوهرش خبرندارین ازش

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
دوستان هم اونجا بهش گفتن.حتی نی نی یار ها رو تگ کردن که اونا چون به اطلاعات کاربری دسترسی دارن یه کا ...

خوب نینی یار بفهمن میخوان چه کاری کنن مگه همچین چیزی داریم زنگ بزنن مثلا ب بهزیستی برو در یکی ک این نشانه ها داره میخواد لچشو بکشه یا شوهرشو پیدا کنن 

خوب نینی یار بفهمن میخوان چه کاری کنن مگه همچین چیزی داریم زنگ بزنن مثلا ب بهزیستی برو در یکی ک این ...

نمیدونم،آخه مثلا چه کاری از دستمون بر میاد بجز دعا کردن.

خدایا خودت اون زنه رو از بچه هاشو دور کن،به کسی آسیبی نزنه