2726

ی مشکلی داشتم از بچگی یعنی ی بیماری مادرم ک باعث شده بیماری روانییی هم بگیره همش با پدرم دعواااا داشتن همیشه دیشب جلو شوهرم دعوا خیلی بدی شد مادرم اومد خونه ما

آرزوم اینه جدا شن تا بهم اسیبی نرسوندن. اما پدرم نمیخاد... 😭😭😭بیایید دعا کنیددددد برام بیماری مادرم خیلی بده خیلی دکتر رفته بیچاره پدرم حق داره عصبی شه کاش قبول کنه طلاق بگیرن😭😭😭😭ن که آسون باشه له میشم میمیرم اما باز بهتر اینه توی دعواهاشون بلایی سر هم بیارن. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشاءالله هرآنچه که به صلاح شماست در تقدیر تان رقم بخورد به برکت صلواتی بر محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج علیه السلام. 

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.
بیماری آی بی اس شدید ک باعث ی بیماری روانی خیلی بدی شده ک اونو نمیتونم بگم یعنی اصلا باورتونم نمیشه ...

بگو

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
ای خدا دنیات بزرگه نمیدونم این چ نوع سرنوشتی بود.... 😭هیچ وقت از ته دل شاد نبودم... 

عزیزدلم مث منی 

منم پدر و مادرم شورشو در اوردن خستم کردن   

همیشه میگم هیچکقت بچه دار نمیشم که مث خودم اذیت بشه هیچوقت

2706