2733
2734
آها پس اونا باید بیان ک 😂😂

میگه بری دیده بشی بلکه پسندیده بشی🤣😂😂

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا چرا😑😑😐😐😐😐همساییه یی ..دوست و آشنایی؟

قبل ازدواجم که نبود بقیه سیل خواستگار داشتن منم یهو ینفر به یکی معرفی کرد زرتی بله گفتم ازدواج کردم ولی خب الان ۵ماهی میشه مجردم و هیچکس سراغم نمیاد

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
اینجا ها ک همش رفتم خبری نمیشه 😕😕😢😀

ای بابا صبر کن خودش میاد ....من همیشه فکر میکردم ازدواجم فامیلی میشه چون تمام خواستگارم فامیل بودن .یک درصد به ذهنم خطور نمیکرد غریبه باشه اونم ی شهر دیگه تازه....تهش شد دوست داداشم ..اصلا همیشه چیزی اتقاق میافته فکرشم نمیکنی ..

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
2728

بین چکار کردی که ازت قط امید کرده😊😁

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
قبل ازدواجم که نبود بقیه سیل خواستگار داشتن منم یهو ینفر به یکی معرفی کرد زرتی بله گفتم ازدواج کردم ...

ای بابا بدون شناخت بله گفتی ‌...عقد بودی جدا شدی؟

بنظرم درس بخون و موفق بشو اینجوری جذبت میشن 

..حتی اگه از لحاظ چهره ۲۰ نباشی ..

ای بابا بدون شناخت بله گفتی ‌...عقد بودی جدا شدی؟ بنظرم درس بخون و موفق بشو اینجوری جذبت میشن  ...

اره خیلی خنگ بودم 

نه ازدواج و فوت کرد متاسفانه

همیشه از چهره من تعریف میکردن ولی اونجوری که باید کسی نبود بیاد

2738
اره خیلی خنگ بودم  نه ازدواج و فوت کرد متاسفانه همیشه از چهره من تعریف میکردن ولی اونجوری که ...

اها خدا رحمتش کنه😕😕😕چرا؟

نگران نباش ایشالا خدا بخت خوب نصیبت میکنع

اها خدا رحمتش کنه😕😕😕چرا؟ نگران نباش ایشالا خدا بخت خوب نصیبت میکنع

الکل تقلبی

فدات ولی دیگه از ازدواج هم بدم میاد😕

خیلی تنهام شرایطم طوریه ک الان واقعا نیاز به همسر دارم

بی خیالش بابا ....بنظرم صبر کن تا ۲۵ ۲۶ بعد ازدواج کن 

درستو تموم کن و شاغل شو ...آینده ت واست مهم نییت؟

آره عزیزم مطمعاهست ولی خب تحقیقات واین چیزالازمه خیلی ازدوستای من اینجوری ازدواج کردن

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
الکل تقلبی فدات ولی دیگه از ازدواج هم بدم میاد😕

چرااا😐😐😐بدت میاد😳

2706