2726

بچه ها شرایط مالی مون خیلی بد شده دیگه مستاجری برامون سخت شده شوهرم میگه بریم طبقه بالای خونه مادرمو بسازیم منم باردارمب نظرتون ب مستاجری ادامه بدیم یا بریم اونجا رو بسازیم پول زیادی هم نداریم اما شوهرم میگه کم کم جور میشه منم زایمان یه ناه دیگه س میگه تو برو خونه مامانت تا بچه دنیا بیاد یکم سر پاشی خونه امادس وسیله ها رم میبره خونه مادرشوهرم حالا موندم چه کنم راستش میترسم از زندگی با مادر شوهر ادمهای بد ذات و پرتوقعی هم هستن حالا موندم ،🤕🤒

در نود درصذ مواقع کلی خرج میکنین بعد از صد و بیست سال که مادرشوهر پدرشوهر فوت کردن بقیه وراث اصلا به روی خودشون نمیارن!!!اول از این قضیه که سند به اسم خودتون میخوره مطمئن شین بعد اقدام کنید!

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با این شرایط وگرونی  هم مستجر بودن سخته.اکر هم قبول کردی سعی کن از اول خیلی باهاشون رفت و امد نکنی که حریم های بینتون ازبین نره.بعداز یمدتم نهایتا خونه رو.که ساختید،چندسال بعد که بدهیاتون تموم شد بدید رهن خودتون برید جای دیگه

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

اینکه بری یا نه بستگی به اخلاق خودت و اونا داره

اگر رفتی در حیاط جدا کن حتی شده ی راهرو ی متری بزنی ولی جدا باش

حتما هم خونه بزنید به نامتون

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

عزیزم بری بعد چند وقت هم پولت رفته.هم اعصابت رفته هم بچه داری و بزرگ کردنش تو اون خونه کنار آدماش برات غیرممکن میشه.الان یه درد داری اونموقع هزار درد.

الان این شرایط فعلی بهت فشار آورده اینو میگی.اما اگه خودتو در شرایط آینده قرار بدی.تصور کنی و جوانبشو بسنجی الانتو دودستی میچسبی.

ما هم مستاجریم خیلی سخته به خدا کرایه ها انقد بردن بالا وجدانم ندارن ما یه شهر کوچیکیم ماهی ۱ملیون نصف حقوق میره😐

واقعا تصمیم شمام خیلی سخته درک میکنم از یه طرف مستاجری از یه طرفم آرامش نداشتن تازه هم بچه دار شدین فک کنم بهانه کنن تند تند بیان باز اگه میتونین مستاجر باشین بهتره منم مستاجری رو انتخاب کردم چون همینجوریش هم دخالت دارن همسرمم وابسته س اگه همسرتون وابسته نیست و طرف شماس اجازه نمیده کسی اذیتتون کنه از مستاجری بهتره

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه به نامتون میخوره جرا که نه نهایت دیدین اذیت میشین میرید دوباره یه حا رهن میکنید اما ساخت و خرید خونه دیگه گیرتون نمیاد ممکنه تا اخر عمر مستاجر بمونید حتی. اونجا هم اگه شوهرت پشتته حله

ما هم مستاجریم خیلی سخته به خدا کرایه ها انقد بردن بالا وجدانم ندارن ما یه شهر کوچیکیم ماهی ۱ملیون ن ...

به نظر من هیچی و هیچی اینجا دخیل نیست. بجز همسرت همسرت اگه تابع تو باشه همه چی حله 

2706