2733
2734
عنوان

💚💚خانوم خوشگلی که بچه نوزاد داری بااین روش پولاتو ذخیره کن💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 41 پست
والا بخدا 

دیگه اونی هم نداره دیدم مای بیبی خریده😁😁دقیقا 

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اتفاقا می‌خوام پسرمو ازپوشک بگیرم و نیاز دارم چون بشدت روی نجاست حساسم و نمی‌خوام یکبارم خونم نجس ...

اگر میخوای از پوشک بگیری که نباید پوشکش کنی،،بچه تنبل میشه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
دیگه اونی هم نداره دیدم مای بیبی خریده😁😁دقیقا 

منکه هر وقت یاد مخترع پوشک میفتم به روح پرفتوحش فاتحه میخونم خدا با حوریا محشورش کنه  

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 
2731
منکه هر وقت یاد مخترع پوشک میفتم به روح پرفتوحش فاتحه میخونم خدا با حوریا محشورش کنه    

اره بابا دستش درد نکنه ...واقعا زن ها کم سختی و زحمت ندارن ...زایمان و شیردهی و و....

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘

من کلا ترجیح دادم وقتمو پای خود بچه هدر ندم چه برسه به پوشکش  چیه بابا همش دردسر  میخاد برام چیکار کنه مگه 

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

باید شسته بشه و حتما" زیر نور آفتاب خشک بشه. خیلیا نمیتونن یعنی خونه شون آفتابگیر نیست. هزینه مواد شوینده و آب و برق هم برای شستشوشون باید لحاظ بشه. گاهی آدم نمیرسه کاراشو انجام بده شستشوی پوشک هم اضافه بشه؟؟؟؟!!!!!

من که به شخصه از پوشک یه بارمصرف راضی ام. بهداشتی تره.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2738
باید شسته بشه؟؟پس پوشک نیست کهنه اس

سلام عزیزم💚💚این پوشک ها بخاطر طراحی ک شدن خیلی با کهنه و لاستیک‌های قدیم فرق داره. اول اینکه دقیق مثل مای بی بی طراحی شده بغل پاها کش داره جلوی شکم وکمر کش داره وهمین موضوع باعث میشه نم نده و هر پوشک رو سه الی چهار ساعت استفاده کرد. کهنه های قدیم کش نداشتن و پد داخلش قدرت جذب کمی داشت و حتما سر یک ساعت نهایت دوساعت باید تعویض میشد. خب از اونا باید بیشتر میداشتی و تایم شستن هم زیاد میشد. بعدشم یه طناب ازاین ر حیاط میزدی همه رو ردیف میکردی خشک شن. 

امااین پوشک ها پد داخلش قدرت جذب بالایی داره نهایت تاچهار ساعت بسته به مدل پوشک ظرفیت داره. مثلا پوشک شب بالای جذب اضافی تا6 ساعت هم ظرفیت داره. این پوشک ها دکمه دارن که شما میتونید سایز رو خودتون کنترل کنید. آنقدر هم ظاهر شیک و زیبا ومتنوع دارن که از‌شون لذت می‌برید. 

چون تایم ظرفیتاشون بالاست شما نهایت در روز میخای پنج دفعه یاچهار دفعه پوشک و عوض کنی و بشوری. 

اگر همون موقع تعویض شست وشو صورت بگیره. هم راحت تر شسته میشه هم لکی نمیمونه هم به چشمتون نمیاد. من خودم مصرف کننده ام خیلی راضیم💚💚💚💚💚اینستاگرام yektaplus2020@ به پیجم سر بزن ببین چقدر خوشگلن💚💚به یکتاپلاس اعتماد کنید💚💚💚

وای منم تصور کن تمام وقتت برا شستشوی پوشک و کهنه بره گلاب به روتون اونم کهنه پی پی 

سلام خانومی💚💚شما نهایت پنج پوشک انتخاب میکنی و چون ظرفیت بالایی دارن شما ملزمی روزی نهایت پنج یاچهار بار پوشک و تعویض کنی واگر همون موقع تعویض بشورید کل تایم شست شو در روزتون میشه ده دقیقه. در24 ساعت. پس تمام وقتتون صرف شست و شو نمیشه. همه مامانا تایم پی پی بچه هاشون دستشونه. من خودم گلاب به روتون پسرم صب که از خواب پامیشه یه دور تو خونه میزنه پی پی میکنه. خب من صب ک پوشکشو عوض میکنم براش محافظ میزارم. 

هم پوشک تمیز میمونه. هم راحت تر میشورم و بدم نمیاد هم بو نمیگیرن. 

من به شما خانوم زیبا پیشنهاد میکنم جهت آشنایی بااین پوشک ها که دقیقا مثل مای بی بی طراحی شده به پیجم یه سر بزنید. 💚💚اینستاگرامyektaplus@💚💚

من کلا ترجیح دادم وقتمو پای خود بچه هدر ندم چه برسه به پوشکش  چیه بابا همش دردسر  میخاد بر ...

سلام عزیزم. 💚💚به دیدگاهتون احترام میزارم

اما طرز فکرها متفاوته و در انتخاب نوع روش مراقبت وتربیت هم اختلاف نظر وجود داره. کاملا سلیقه ایه. ما خانومای خوشگل موشگل اجازه داریم هرجور که فکر می‌کنیم درسته زندگی کنیم💚💚خوش باشید و تندرست💚💚یکتاپلاس💚💚

2706