2733
2734
جسارتا مگه دکترتون چندتا مریض باهم ویزیت میکنه یا در باز بود؟

چهارتا مریض داخل اتاقش میشینن برا معاینه تکی تکی میرن پشت پرده .بقیه هم تو سالن انتظار میشینن .تازه خیرذسرش از متخصصان بنامه

خدایا همه رو به آرزوی دلشون برسون🙏
خودتو ناراحت نکن، اون با این کارش بی ادبی خودشو اثبات کرد، چیزی از ارزش های تو کم نمیشه❤

کاش تو مطبش نمیموندم حتی اگه عمل دیر میشد و کور میشدم اجازه نمیدادم ی مرد باهام بد حرف بزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امضامو بخون خواهر 😅💄

خواهرررر شرمنده😆

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
منم باردارم یه دکتر زنان رفتم کلی تحقیرم کرد که سنت بالاست چه وقت بچه دار شدنه و حرفای دیگه و دلم و ...

منم یه دکترزنان رفتم براچکاپ قبل بارداری بعدازمعاینه خاطره بد دارم بخاطر سقطی ک داشتم. یکم اولش ترسیدم معاینم کنه یدفعه گفت خانوم بجاپیش من اومدن بروپیش روانشناس دیگ هم پیش من نیا. 

2728
چهارتا مریض داخل اتاقش میشینن برا معاینه تکی تکی میرن پشت پرده .بقیه هم تو سالن انتظار میشینن .تازه ...

وای چقد بده اینطوری من ندیدم تاحالا ادم روش نمیشه مشکلشو بگه من برای چکاب بارداریم ماما انتخاب کردم خیلی معربون و وقت میذاره متخصصا ی جورین میخوان فقط از سر بازت کنن هرچیم معروف تر بیخود تر

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738
اینی ک تو داری میگی پس رسما روانیه

ب خدا همش استرس داشتم چشمو کور نکنه سر لیزر من زیر دستگاه درد میکشیدم با مسخره و تحقیر میگف هه چشمتم ک سوراخه همه تو شهر ما از این دکتر مینالن ولی چون من ی دختر تنها بودم و واسه اولین بار بود ک تحقیر میشدم بعدش افسردگی گرفتم

ب خدا همش استرس داشتم چشمو کور نکنه سر لیزر من زیر دستگاه درد میکشیدم با مسخره و تحقیر میگف هه چشمتم ...

ببین درسته اون حرفاش خیلی بد بوده، ولی چرا بخودت اجازه میدی ک خوآزاری کنی،؟قوی باش و محکم

عزیزم مگ باردار نیستی چرا خونریزی داشتی 

تیروئید پور کار داشتم متاسفانه پزشک لعنتی سابقم بخاطر اینکه ساک حاملگیم دفورمه بود امیدی به موندن بچم نداشت بهم دیر گفت آزمایشات رو انجام بدم .اون روز یهو افتادم خونریزی شدید رفتم پیش این دکتر جواب آزمایشم که همون روز گرفته بودم با خودم بردم .خلاصه دکتر احمق جلو همه منو شست هر چی هم گفتم خانم دکتر فلانی برام دیر نوشته نمیزاشت حرف بزنم جلو همه میپرید وسط حرفم و ....

خدایا همه رو به آرزوی دلشون برسون🙏

عزیزم توی این مملکت وقتی آدما به جایی میرسن یادشون میره اونا هم مثلِ بقیه انسان هستن فکر میکنن دیگه اونا فرازمینی هستن مردمم خرشونن باید هرطور دلشون میخواد رفتار کنن...

ب خدا همش استرس داشتم چشمو کور نکنه سر لیزر من زیر دستگاه درد میکشیدم با مسخره و تحقیر میگف هه چشمتم ...

کثافتای عوضی خیلی روانین 

خودتو ناراحت نکن 

کاش قبل دکتر بودنشون ی ذره آداب معاشرت یاد میگرفتن

یعنی بری داخل وسلام نکنی؟ حتما ازاین دکتر پیراس حوصله نداشته بابا بیخیال. منم انقددکترامختلف حرفامخت ...

ن اول مامانم رفت سلام کرد بعد من وارد شدم سلام ک کردم سرشو آورد بالا چشاشو جر داد گفت سلام حال شما خوب هستید؟؟با ی حالتی ک چرا اینقدر به من سلام میکنید 

50 سالشه بعد میخواستم برم بشینم رو صندلی ک بیاد لیزر کنه سرم داد زد گفت ببین اون ور نشینیا بعد از 10 دیقه بازی با موبایلش پا شد بیاد ک کارمو انجام بده سرم داد بیداد میکرد ک به شکمت نگاه کن بعد لیزر من فشارم پایین بود هی با سرش به سمت در اشاره میکرد ک برو بیرون شما نمیدونید چی بهم گذشت همش بهم میگف داری کور میشی فکرشو بکن از دروغ😢😢

2706