2737
2734

ان شاالله به سلامتی آی وی اف کنی و نتیجه ش مثبت شه.

من پارسال انجام دادم و منفی شد ولی هیچی رو رعایت نکردم بچه هایی که با من بودن و رعایت کردن اکثرا مثبت شدن.

هفته های قبل از آی وی اف خودتو تقویت کن و سوپ قلم بخور میگن اگه روز آی وی اف کله پاچه بخوری خوبه، بعد از آی وی اف هم سعی کن شیرسویا بخوری، به پخته هم خیلی خوبه گرمایجات زیاد نخور و جوری غذا بخور که یوبس نشی، استراحت مطلق نباش اما اصلا به خودت فشار نیار و کاری انجام نده در حد راه رفتن توی خونه و انجام کارهای ساده کار کن. از توالت فرنگی استفاده کن و وسیله سنگین بلند نکن. پیاده روی و رقص و ورزش انجام نده. و از همه مهمتر استرس نداشته باش و ریلکس باش.

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
ان شاالله به سلامتی آی وی اف کنی و نتیجه ش مثبت شه. من پارسال انجام دادم و منفی شد ولی هیچی رو رعای ...

ممنون از لطفت عزیزم 

انشالله به زودی دامن همه منتظر ها بخصوص خودت سبز بشه 🌾🌿💜💜💜

جان به فدای انکه ناپیداست...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون از لطفت عزیزم  انشالله به زودی دامن همه منتظر ها بخصوص خودت سبز بشه 🌾🌿💜💜💜

ممنون از دعای خیرت  همینطور واسه شما  

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
2731

سلام من یه جا خونده بودم که خیلی مهمه که حتما روی و اسید فولیک توی رژیم غذایی داشته باشن فقط حواست باشه که مکمل خودسر مصرف نکنی. حبوبات و غذاهای دریایی با اسفناج منبع های روی هستن. جگر عدس اردسویا لوبیاقرمز سبزیجات کدوحلوایی هم اسید فولیک دارن میتونی توی رژیم های غذاییت استفاده کنی
ایشالا که خدا یه نی نی ناز بهت بده