2726
عنوان

شماباشین چیکار میکنین

184 بازدید | 16 پست

شوهرم دوکیلورطب خریده بود هفته پیش خودش رفته بود ماموریت الان برگشته میگه خوب میخوری رطبارو چیکار کردی فقط ی مشت ازشون بود نصفشونو دادم بچهای خواهرم خیلی ناراحت شدم ک گفت همه روخوردی منم نمیخواستم بگم دادم ب اونا مجبورشدم گفتم دادم ب بچه های خواهرم بنظرتون حق داشتم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

باید میگفتی خب بنده خدا حق داره بدونه 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توباشی چیکار میکنی؟

من امشب خونه دوسنم خوابیدم چون شوهرش شیفت شب بود و تنها بود.بعد زنگ میزنم ب شوهرم ک بیا دنبالم امروز روزه بودم ۸شب شام خوردم تا الان گشنمه.لباسام تنگه با اینا خواب نمیرم‌.میگه بدار ساعت ۷ میام .اقا داره پی اس میزنه.تو باشی چیکار میکنی؟

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

اول سهم شوهرتو نگه میداشتی بعد میدادی حتما از اینکه ب فکرش نبودی ناراحت شده ن واسه خرما

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

بی خیال حالا حرفی هم نزده، شاید خودت هم جای اون بودی تعجب میکردی، بنده خدا اجازه تعجب کردن هم نداره،البته باز شما شوهرت میشناسی اگر آدم منت گذاری که هیچ ولی اگر همچین شخصیتی نداره تعجب کرده

بیخیالدبابا.منم اعصتبم خورده.دیشلو همش با سردرد سر کردم.الانم حوصله ندارم اقا نمیاد دنبالم.ب سرم میزنه خودم پیاده بزنم برم.پیام تند و تیزم دادم بهش ک توهم اصلا ر فکرم نیستی و...

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

حالا یکم واسه اون بنده خدا هم نگه میداشتی لازم نبود توضیح بدی دیگه میگفتی اره خوشمزه بود دستت درد نکنه

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2706