2726
عنوان

مغرورا بیان

224 بازدید | 44 پست

من یه تاپیک زدم ولی گفتم بزار بیشتر هم بگردم شاید بیشتر پیدا شد 

من میخوام غرور داشته باشم یعنی به کسی اجازه ندم بهم توهیین کنه چجوری اینجوری باشم ؟

براحتی،،، با کسی اونقدر گرم نگیر که روتون بهم باز،بشه،،همیشه برا خودت ارزش قائل باش

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

هرکیو دیدی

روتو برگردون سریع

بگو ایییییش

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد،ندا آمد بر در خانه ام بیا آنقدر در بکوب تا در برویت وا کنم.وقتی بر در خانه اش رسیدم هیچ در بسته ای ندیدم،هر چه بود باز بود.گفتم خدایا بر کدامین در بکوبم؟ ندا آمد: این را گفتم که بیایی،وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را بروی تو نبسته بودم.کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...مهربــــان خـــدایم دوســــتت دارمـــــ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من ک با این غرور لنتی گند زدم ب زندگیم

مغرور بودن اصلا خوب نیس

خیلی اذیت میشم

اما نمیتونم بزارمش کنار😓

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
ببخشید استارتر یع نفر ک ترکه بهم معنی اینو بگ لطفا دورون چوله

پاشید (برید) بیرون 

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

بايد خودت براى خودت احترام قائل باشى و خودتو دوست داشته باشى و خودتو همونطورى كه هستى قبول داشته باشى دراينصورت خودبخود ديگران هم بهت احترام ميذارن و دوستت دارن 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
حتما    

بادت نره

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد،ندا آمد بر در خانه ام بیا آنقدر در بکوب تا در برویت وا کنم.وقتی بر در خانه اش رسیدم هیچ در بسته ای ندیدم،هر چه بود باز بود.گفتم خدایا بر کدامین در بکوبم؟ ندا آمد: این را گفتم که بیایی،وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را بروی تو نبسته بودم.کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...مهربــــان خـــدایم دوســــتت دارمـــــ
2706