2737
2734
عنوان

حالم خوش نیست اصلا یه لحظه نمیتونم بهش فک نکنم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 33 پست
بیچاره رعایت میکرد گاهی خونه مادرش میرفت از همونجا گرفت😭😭😭

وااای بدبخت تو رو خدا مراقب بچه هاش باشین گناه دارن حواستون بهشون خ باشه بی مادری سخته منی ک کشیدم میگم

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من زنعموم فوت کرد تا یک سال آرامبخش میخوردم

خیلی دوستش داشتم  

اونم دو تا بچه داشت آوردمشون خونه خودمون تا دلم آروم گرفت  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
خدابیامرزش واااای برای بچه هاش چه قدسخت میشه بدون مااادر😢😢😢

خیلی زنداییم دخترشو که بچه اوله به سختی باردار شد عمر و جونش دخترش بود اینقدر مهربون بود که هیچ کدوممون بدی ازش ندیدیم اندازه خاله هام دوسش داشتم 

2728
وااای بدبخت تو رو خدا مراقب بچه هاش باشین گناه دارن حواستون بهشون خ باشه بی مادری سخته منی ک کشیدم م ...

ما حدودا یکساعت باهاشون فاصله داریم الانم بخاطر کرونا کلا قرنطینه ان نه مراسمی هیچی نگرفتن

تو چه مدت زمانی بیماریشون به مرحله حاد رسید؟کلا چقدر شد؟

بیماری قبلی داشتن؟

ان شاءالله خدا برای بچه هاش مادری ها بکنه ...سخته خیلی ولی کاری جز صبر نمیشه کزد

امید آخرین چیزیست که میمیرد
2738

عزیزم دلم خدا رحمتش کنه

منم 4ماهه ک خواهرمو از دست دادم

تازه 2سال عروسی کرده بود

شهید مدافع سلامته😢

اگه بگم تو این 4ماه ب اندازه‌ 4سال پیر شدم دروغ نگفتم

خدا همه رفتگان رو بیامرزه

دنیا همه هیچُ اهل دنیا همه هیییچ.... 
عزیزم دلم خدا رحمتش کنه منم 4ماهه ک خواهرمو از دست دادم تازه 2سال عروسی کرده بود  شهید مدافع ...

خدا رحمتشون کنه و صبرتون بده ... ان شاءالله خدا بهتون آرامش بده

تو چه مدت زمانی بیماریشون به مرحله حاد رسید؟کلا چقدر شد؟ بیماری قبلی داشتن؟ ان شاءالله خدا برای بچ ...

نه بیماری قبلی نداشت سالم و سرحال یکماه بستری شد اولش که کرونا گرفت حالش وخیم نبود ولی روز به روز بدتر شد تا اینکه فوت کرد😭😭😭😭 وای خدا دلم اتیش گرفته

عزیزم دلم خدا رحمتش کنه منم 4ماهه ک خواهرمو از دست دادم تازه 2سال عروسی کرده بود  شهید مدافع ...

خدا رحمتش کنه درکت میکنم عزیزم خیلی سخته خدا به خودت خانوادت صبر بده

حق داری عزیزم،خدا بهتون صبر بده،هوای مادرو داشته باشید داغ اولاد خیلی سختهة

نه بیماری قبلی نداشت سالم و سرحال یکماه بستری شد اولش که کرونا گرفت حالش وخیم نبود ولی روز به روز بد ...

حق داری .... خدا آرامشت بده و خودش مواظب بچه ها باشه...هرچند که حتما هست ..

2706