2726

اینقد رفتم اونجا همشون چندبار بیرونم کردن حتی پدرم هم انداختم بیرون اینقد بی احترامی کردن ک حد نداره منم توخونه زودافسرده میشم الان تواین هفته نرفتم فقط در حد دوساعت افسردگی گرفتم همش فکرم مشغوله توروخدابگین من باید چیکارکنم بچمم خیلی اذیت میکنه یجا ک باشه همش نق میرنه فکرمیکنم حوصلش سرمیره بخدا الان شوهرم اومده اصلا یجوریم همش ذهنم درگیره

تیکر تولد یکسالگی دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابات انداختت بیرون

تو باز رفتی؟🙄🙄🙄

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد،ندا آمد بر در خانه ام بیا آنقدر در بکوب تا در برویت وا کنم.وقتی بر در خانه اش رسیدم هیچ در بسته ای ندیدم،هر چه بود باز بود.گفتم خدایا بر کدامین در بکوبم؟ ندا آمد: این را گفتم که بیایی،وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را بروی تو نبسته بودم.کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...مهربــــان خـــدایم دوســــتت دارمـــــ
2728
بابات انداختت بیرون تو باز رفتی؟🙄🙄🙄

اره خوب چیکار میکردم بخدا مجبورم میگم بابامه اشکال نداره ولی اگه دوباره برم همونجوری میکنن نمیدونم چیکارکنم یه خواهردارم اونم سه تابچه داره بچهاش اذیتم میکنن

تیکر تولد یکسالگی دخترم
اره خوب چیکار میکردم بخدا مجبورم میگم بابامه اشکال نداره ولی اگه دوباره برم همونجوری میکنن نمیدونم چ ...

یعنی چی بابامه

تو هم دخترشی

خودت ب خودت احترام بذار

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد،ندا آمد بر در خانه ام بیا آنقدر در بکوب تا در برویت وا کنم.وقتی بر در خانه اش رسیدم هیچ در بسته ای ندیدم،هر چه بود باز بود.گفتم خدایا بر کدامین در بکوبم؟ ندا آمد: این را گفتم که بیایی،وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را بروی تو نبسته بودم.کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...مهربــــان خـــدایم دوســــتت دارمـــــ
نرو بابا خودتو تو خونه سرگرم کن

فیلم واینستا رودارم تکراری شدن کار خونه هم ندارم حوصله کارخونه روهم ندارم من هفتساله ازدواج کردم این مشکلودارم همش سربار این اونم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

درکت نمیکنم. نظری هم ندارم راجعبه رفتارت... 

فقط چون قسم دادی اومدم تاپیکت... 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
خب با بچه ات خودتو سرگرم کن خودتو کوچیک نکن نرو دیگه اگه بچه ات میزاره کتاب بخون شیرینی درست کن خودت ...

میگم که یکم افسرده شدم بچمم ک نمی ایسته خستم میکنه

تیکر تولد یکسالگی دخترم
وااا چرا بیرونت کرد تو چرا دوباره رفتی

بخاطراینکه هر روز میرفتم اخه یکم افسرده شده بودم ولی به کسی نگفتم چون اگه بگم میگن دیونه شده فقط نمیخواستم خونه خودم بمونم ترسیدم دیونه بشم اوناهم منوبیرون کردن

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2706