2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
راستی غرور کاذب هم خوب نیستا😉 افراد زیادی میشناسم مغرور نیستن ولی غرور به جا و عزت نفس دارن و کس ...

میدونم منم غرورو میخوام گاهی اوقات افراد بخاطر رفتاری که باهاشون دارم خودشونو دست بالا میگیرن این موضوع منو اذیت میکنه نمیخوام بهم اینجوری توهیین بشه   

میدونم منم غرورو میخوام گاهی اوقات افراد بخاطر رفتاری که باهاشون دارم خودشونو دست بالا میگیرن این مو ...

متوجهم

ایشالا این دوتا تاپیک خصوصا اولی کمکت کنه

به من و خیلیای دیگه کمک های زیادی کرده

کتاب شفای زندگی رو هم بخون اگه دوست داشتی

سایت دکتر شیری هم وویس لایو من ارزشمند به طور رایگان هست میتونی استفاده کنی

به نظرم یکم ذاتی عزیزم، طرف میبینی هیچ کار خاصی نمیکنه ولی کسی نمی تونه بهش حرفی بزنه، ما خانواده ای اینطوری هستیم کار خاصی نمیکنیم غرور کاذب هم نداریم ولی کسی جرات اینکه پاشو از گلیم اش دراز کنه نداره، باورت میشه همسر من تو ۸ سال زندگی و ۵ سال دوستی هنوز به من بی احترامی نکرده، 

ضمنا غرور باید به آدم بخوره، غرور الکی اتفاقا بی احترامی و بی حرمتی میاره، باید به رفتار منش خانواده تحصیلات موقعیت اجتماعی حتی پول آدم بخوره، من کسی میشناسم از دار دنیا فقط غرور داره دور و برش خیلی خالی هیچ کس باهاش حال نمیکنه، ببخشید یه آدم انگل مغرور 

2706