2733
2734
عنوان

هی تویی که بیداری :/ چ میکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 5467 بازدید | 564 پست
شوهرم یه ساعت پیش بلند شد باهام چیز کرد و خوابید اما من خواب از سرم پرید 😫

صبح ساعت ۶چه جور بیدار بودی کع چیز کرد اخه!! من اصولا تا لنگ ظهر خوابم مواقع تعطیلی و تابیتون چون معلمم خدایی یکی برا چیز میز بیدارم کنم چیزشو از جاش میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
تازه عروسی!؟

تازه تازه هم نه

باردارم دو ماهه

دیشب قبل خواب چیز کردیم

باز دوباره لحظاتی پیش حس کردم یه نفر بغلم کرده دستشو میکشه رو بدنم هیچی دیگه چیز کرد و بعد لبخند زد و بوس کرد و خوابید

تازه تازه هم نه باردارم دو ماهه دیشب قبل خواب چیز کردیم باز دوباره لحظاتی پیش حس کردم یه نفر بغلم ...

همش چیزشدک😁😄

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
دیگه شد دیگه😂

مرحبابه این اراده😂😂😂تویک زن نمونه ای😉😄

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2706