2733
2734
عنوان

هی تویی که بیداری :/ چ میکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 5467 بازدید | 564 پست
من تا چند مین پیش عر میزدم :(  تو چیشده ؟  من هر شب بی دلیل گریه میکنم ::(((((((

۲ تاپیک آخدم

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
بش نشون دادم میگه من تورو نمیخوام من عاشق تو شدم و حرف هیچکس برام مهم نیست😏😏😏عاشقشم عاشقمه دوس دا ...

بیا اصلا مال خودت منو عشق جدید در لایبرِری همین الان در امریکا اونو گرفتی این یکیو دیگ نمیزارم حسود  

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😟😟😟داره میگه ب خانومم حرف نزن.میگه من فقط ی عشق دارم ک اونم منم😁قربونش بم مننننجیگرشوووو بخورم😁

باشه عزیزم حالا که اینقدر اصرار میکنی مال خودت 😂😊 مواظب چشم آهو باش 

کشته مرده زیاد داره 😢😂

2731
بیا اصلا مال خودت منو عشق جدید در لایبرِری همین الان در امریکا اونو گرفتی این یکیو دیگ نمیزارم حسود& ...

لشق من خوشگل تره ناناز تره تازه این ن خونه داره ن ماشین.جاییم نداره ک بش چشم زخم اوییزون کنی😁😁

2738
الان با یه زنگ میاد سمت من صبر کن دارم برات

Jeerrrrrrr 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️
لشق من خوشگل تره ناناز تره تازه این ن خونه داره ن ماشین.جاییم نداره ک بش چشم زخم اوییزون کنی😁😁

هه ! 

همین الان برد رسما عقدم کرد خونه هم داره 😀عروسیومنو تو خونه گرفتیم باباشم ی بنز گزاشته زیر پاش 😌😛الانم عشقم داره بهت میخنده نیگااا

2706