2703
2553
عنوان

با خانواده همسر قطع رابطه کردم

704 بازدید | 65 پست

الان مدام زنگ میزنن و میگن بیاید. چکار کنم؟ خیلی تو فشارم. تاپیک قبلم هس ولی باید کامل بخونیدش. 

با همسرم مشکل ندارم خوبه

ولی خانوادش رو مخم هستن خصوصا مادرش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم اگر همسرت خوبه قطعا اونا هم خوبن

چون نتیجه تربیت اونا هستن❤️

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
عزیزم اگر همسرت خوبه قطعا اونا هم خوبن چون نتیجه تربیت اونا هستن❤️

ذات هرکس ب خودش ربط داره ،،همه مثل پدرو مادرشون نیستن که

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
2714
نمیشه که قطع رابطه کنی  اصلا نمیشه  هر چی باشه مادر همسرتونه  اگه سیاست به خرج می‌د ...

بیخودی قضاوت نکنید عزیزم ،،بعضی خانواده ها با سیاست نمیشه ادمشون کرد

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
خوب کردی😝😝

حس میکنم همسرم کم میاره کم کم دلش میخواد بره. بدون منم نمیره. کاش خودش میرف خسته شدم. مادر شوهرم بشدت رو مخه. من همیشه دست پر میرم خونش تا بری تو یسرررره از نداری میگه از بی پولی از اینکه یخچالش خالیه در حالی ک پر پر هس. پسرشم تو خونه پدر منه. 

ذات هرکس ب خودش ربط داره ،،همه مثل پدرو مادرشون نیستن که

بیشتر شخصیت و رفتار و ذات فرد تا شش سالگی شکل میگیره

پس خانواده خیلی موثره

و اینکه قطعا همسرش خوبتر میشه وقتی نسبت به وقتی که با خانوادش قطع ارتباط باشه.

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
بیشتر شخصیت و رفتار و ذات فرد تا شش سالگی شکل میگیره پس خانواده خیلی موثره و اینکه قطعا همسرش خوبت ...

وقتی کسی رو دوست نداری و حس بدی بهت میده نباید خودتو مجبور کنی که تو زندگیت نگه اش داری،،،شوهرش بره خانواده اشو ببینه ولی اجبار برای بردن ایشون کار درستی نیس

برات مهم نيست همسرت تنها بره خونه مادرش؟ رابطتونو خراب نميكنن؟ 

اخه قابل تحمل نیس مادرش. تا میرم خونش شروع میکنه فلج هستم ال هستم بل هستم بعد پیاده میره کربلا. یسره از نداری میگه از اینکه نه گوشت دارن نه برنج نه هیچ بعد کافیه فریزرشو ببینی پرررررررر

یبار گف پتو ندارم از خونه مادرم بردم بعد در کمدش باز بود دیدم 12تا پتو گلبافت باز نشده داره بعد پتو سربازی برا من میاره

یبار کلی اه و ناله کرد ک داداشت لباس نداره من با کلی قسط رفتم براش کلی لباس و لوازم تحریر گرفتم بعد رفتم خونشون دیدم دو تا فرش خریده و ابسرد کن

هزاران چیز دیگه

2706