2737
2734

بابام مریضه

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دارم سکته میکنم😭😭

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800

منم مامانم مریضه   انشالله که حال پدرتون خوب بشه منم الان نگران کرونام..میترسم کرونا گرفته باشم..واسم دعا کن   

آرزومه برم تیم ملی و مربی رزمی بشم...عاشق شعر و ادبیاتم و با نوشتن و خوندن آروم میشم...با کسی کاری ندارم اگر کاری با من نداشته باشن :) 
ایشاالله خدا شفاشون بده عزیزم توکلت برخدا باشه🙏

3ساله خدارو صدامیزنم جوابمو نمیده😭

هر روز به نیت سلامتیشون سوره ی نجم رو بخونید و به امام سجاد(علیه السّلام) هدیه کنید

امضای @sayeh6859    رو بخونید در مورد حاجت روایی از شهدا نوشتن خیلی مجربه

دعای مقاتل بن سلیمان هم خیلی حاجت میده

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2738

ایشاالله جواب میده گلم ناامید شیطان هستش 

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد