2726
عنوان

گناه دختر بودن 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4826 بازدید | 108 پست
قتل یک خلافه..رابطه باپسر واسه خانواده ابرومند خلاف بدتر...دخترساده ای که پسرندیده سریع اغوا میشه و ...

خوبه دیگه به دختر مردم تهمت هم زدین که با پسر رابطه داشته ما رو هم متهم به تشویق به گناه.. اینه دین داریتون؟ 

چرا یکاری میکنین ادم حالش ازتون بهم بخوره؟ شما زود اغوا میشین یا حتما باید با کتک کنترلتون کنن چرا به بقیه نسبت میدین؟ کلا اینو بهتون میگم چون دلم برای بچه هاتون میسوزه باور کنین یه خانواده با افکار مریض و رفتارای پرخاشگرانه نمیتونه فرزندشو به طور صحیح وارد اجتناع کنه.. خدا به خودتون و بچه هاتون رحم کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه دیگه به دختر مردم تهمت هم زدین که با پسر رابطه داشته ما رو هم متهم به تشویق به گناه.. اینه دین ...

ببین با خوش رفتاری جوابت دادم جنبه داشته باش...پس امثال تو دختردار بشن که یک مشت هرزه تحویل جامعه بدین...چشمت نمیبینه برو کامنتاشو بخون تا متوجه بشی ازخودم حرف نزدم خودشم میگه دلم میخواد بایکی درددل کنم...و نمیزارن ..شما سطحی فکرمیکنید همین تاپیک اول کل ماجراست درحالیکه هیچ خانواده ای احمق نیست بخاطر عکس خواننده بادخترش اینکارو کنه..خوددخترهم تاییدکرد یکجانبه نبین..یکطرفه قضاوت نکن...حتما باید بشه ازاون دختراییکه خانواده رو مسئول اشتباهشون میدونن؟! فرداروز ازشون ممنون هم میشه...من اینقدر عاقل بودم که کار به نصیحت هم نکشه چه برسه کتک...ولی ببین چه کرده که مادرشم دفاع نکرده...بازم میگم سطحی بین شعاری هستی

خوبه دیگه به دختر مردم تهمت هم زدین که با پسر رابطه داشته ما رو هم متهم به تشویق به گناه.. اینه دین ...

ضمنا هرچی توهین کردی معلومه عقده درونت بوده ومربوط به خانواده خودته...خیلی بی ادبی و البته احتمالا از مذهبی ضربه دیدی که اینچنین فحاشی به بقیه میکنی...شخصیت داشته باش تا ضربه نبینی...شب خوش 

2728
ببین با خوش رفتاری جوابت دادم جنبه داشته باش...پس امثال تو دختردار بشن که یک مشت هرزه تحویل جامعه بد ...

اتفاقا باید امثال من دختردار بشن که یه مشت عقده ای روانپریش که حتی بلد نیست به خودش و منزلت خودشم احترام بزاره و فکرمیکنه دخترو کتک نزنه هرزه میشه وارد جامعه نکنم.. امثال شما ذهنای هرزه دارن شما فرافکنی داری و صفات خودتو تو بقیه میبینی باید درمان شی چون ممکنه چندتا عقده ای مثل خودتو گسترش بدی

ضمنا هرچی توهین کردی معلومه عقده درونت بوده ومربوط به خانواده خودته...خیلی بی ادبی و البته احتمالا ا ...

اتفاقا من تو یه خانواده مذهبی خوش برخورد بزرگ شدم که ارزش زن توی اون از هرچیزی بالاتره و سعی میکنم به مردم بفهمونم مذهبی و عقده ای بودن فرق داره تا با دیدن شما از مذهب زده نشن

عزیزم باحرفات بغض کردم واقعا کاش مامان منم یه ذره مث شما بود و اینجوری باحرفاش دلداریم میداد منم ه ...

الهی فدات شم مهم نیست مادرتون چی فکر میکنن خودت باید باور کنی و از خدا بخوای دستت رو بگیره جوری بلندت کنه که این روزا یادت نباشه و اون قدر مهربان و با محبت باشی که مادرتون بفهمه چه گوهری تو وجودت هست فقط خودت خودت رو باور نداری و با این حرفا زلزله میوفته به جونت خودت محکم باشی این زلزله ها کارساز نیست تنها فکر موجه برای من و شما فقط فکر برای آینده بهتر خودمونه نه این حرفا که نه میشه مادرتون رو عوض کرد و نه اصلا مهمه اگر شما اجازه ندی این حرفا شمارو عقب بزارن بزار همه بگن اصلا چی عوض میشه؟تو باید بپذیری طرز فکر مادر همینه بپذیر و رد شو به آیندت فکر کن عزیزم

اتفاقا من تو یه خانواده مذهبی خوش برخورد بزرگ شدم که ارزش زن توی اون از هرچیزی بالاتره و سعی میکنم ب ...

عقده ای من نگفتم زدن خوبه هی کتکت زدن اومدی عقده گشایی کنی؟؟ کل پیامامو بخون بعد اراجیف بگو..دختره داره ازراه خارج میشه شاید خانواده تو با دخترهرزه داشتن مشکل نداشته باشن بادختری که تودست پسرا باشه مشکل ندارن ولی هنوز خانواده بااصالت هست که چنین کاری رو برنمی تابه...هزاران بار باخوبی میگه ولی اگر دختریا پسر گستاخی کنه و بدتر کنه طبیعتا گوشی رو میگیرن و تنبیه میکنن...این راه اخره که دختریاپسر واسه خانواده میزاره راه اخر درصورت افسارگسیختگی ولی واسه شماها عادیه

اتفاقا باید امثال من دختردار بشن که یه مشت عقده ای روانپریش که حتی بلد نیست به خودش و منزلت خودشم اح ...

منزلت زن رو امثال تو نمیفهمید که خودتونو تاراج میکنید..منزلت زن یعنی شخصیت و غرور ..نه دستمالی این و اون شدن به بهانه روشنفکری...زن باید درس بخونه کارکنه در جامعه باشه باشخصیت کسی بشه واسه خودش..نه دنبال این پسر و اون پسر بودن ..این عدم اعتماد به نفسه..بی حیایی و بی شخصیتی و اویزون بودنه

عقده ای من نگفتم زدن خوبه هی کتکت زدن اومدی عقده گشایی کنی؟؟ کل پیامامو بخون بعد اراجیف بگو..دختره د ...

تو چی میدونی از اصالت؟ یه بی اصالت مثل تو باید خوشحال باشه که با فحاشی و کتک و تو سری خوردن از اغوا شدنت جلوگیری کردن شایدم اینقد شخصیت پستی داری که فکرمیکنی اگه بزور بالا نمیکشیدنت کارای هرزت جامعه رو به گند میکشوند که فکرمیکنی هرکی مثل خودت یه بدبخت عقده ای نیست هرزه س؟ تو یه بی شخصیتی که اگه جلوتو نگیرن جامعه رو یه تنه به گند میکشونی 

چرا فکرکردی چون تو یه هرزه ای که به زور جلوتو گرفتن بقیه هم مثل تو هرزن؟ 

منزلت زن رو امثال تو نمیفهمید که خودتونو تاراج میکنید..منزلت زن یعنی شخصیت و غرور ..نه دستمالی این و ...

خداروشکر یه ادم تحصیل کردم که هنوز افتاب و مهتاب هم رنگ پوستمو ندیده نه مثل تو یه عقده ای که به بقیه برچسب بزنم

تو چی میدونی از اصالت؟ یه بی اصالت مثل تو باید خوشحال باشه که با فحاشی و کتک و تو سری خوردن از اغوا ...

نه چون دارم پرپرشدنت واسه دفاع از هرزه گری رو میبینم بهت میگم...خودتو کشتی..نمیری🤣🤣🤣 خدابه خانوادت رحم کنه که اینقدر عقده ای هار و وحشی هستی...بای دیگه منو تگ نکن برو دنبال افکار پست و زننده ت

منزلت زن رو امثال تو نمیفهمید که خودتونو تاراج میکنید..منزلت زن یعنی شخصیت و غرور ..نه دستمالی این و ...

شما بخاطر کمبودای خودتون به بقیه برچسب میزنین 

هرکی دروغگوتره بقیه رو دروغگو میبینه 

هرکی مفسده بقیه رو مفسد میبینه یکیم مثل شما بقیه رو هرزه میبینه

شما بخاطر کمبودای خودتون به بقیه برچسب میزنین  هرکی دروغگوتره بقیه رو دروغگو میبینه  هرک ...

چرااینقدر ناراحتی که شناختمت؟ خب اگرخجالت میکشی هرزگی رو ول کن ...باشخصیت زندگی کن..هیچوقت دیر نیست واسه آدم شدن

2706