2726
عنوان

گناه دختر بودن 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4826 بازدید | 108 پست
چند سالتونه جسارتا ؟ تا به حال بخاطر کار دختری ابروی خاندانتون رفته ؟ 

تو دانشگاه و جامعه زیاد دیدم..جوری که میگفتن پدره سکته کرده..کل فامیل بهشون میخندند و دشمن شاد شدن..یک نگاه به جانعه کن زیاد میبینی...

دخترایی که بخاطراینکه عاقل نبودن توسط پسری نورد سواستفاده قرار گرفتن...عکسهای لختی که پسرهامنتشرکردن و ابروی دختر و خانواده درجارفته..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربون دل پر غصه ات بشم. عزیزم بدون که ازدواج راه نجات نیست. امیدوارم خدا کسی رو توی مسیر زندگیت قرار ...

خدانکنه عزیزم،. مرسی ک باهام همدردی کردی ❤️

بالاخره سعی میکنم خودمو یجوری بالا بکشم،. اگه بخوام اینجوری بشینم و فقد نگاه کنم فقد باید عذاب بکشم، فقد خودمم ک میتونم خودمو نجات بدم نه کس دیگه

2728
آبروم باارزش ترازدخترم نیس اصلا هیچ کس باارزش ترازبچهام نیس هراشتباهی بکنن تاابدپشتشونم.مطمعن باش اگ ...

از دخترت سواستفاده شد بخاطر بی عقلیش و شکستی که تو زندگی همیشه تورو مقصر بدونه که من نفهم بودم تویی که عاقل بودی چرا جلومو نگرفتی و زندگیم برباد رفت...اونموقع هم میگی با خوبی؟ 

تو دانشگاه و جامعه زیاد دیدم..جوری که میگفتن پدره سکته کرده..کل فامیل بهشون میخندند و دشمن شاد شدن.. ...

ببین اینی که میگی یه چرخه هست 

و من به جرئت میگم که اولین عامل اینجور مسائل رفتار بد خانواده هست در مرحله ی اول 

دزدی که به گاوصندوق میزنه بی شک از افراد خونه هست.
ببخشیدامااین چ طرزصحبت کردنه یعنی دخترحتمابایدکتک بخوره تاتربیت بشه؟بنطرت نمیشه بارفاقت ودوستی پدردخ ...

واقعا برا بعضیا متاسفم ک همچین طرز فکری دارن 

همه چیو به کتک میبینن بااینکه میتونن همه چیو باحرف درست کنن

از دخترت سواستفاده شد بخاطر بی عقلیش و شکستی که تو زندگی همیشه تورو مقصر بدونه که من نفهم بودم تویی ...

اولاکه خدانکنه دوماعرض کردم وقتی دیدی نمیتونی بچتوکنترل کنی ونوجوانت حرفتونمیفهمه برومشاوره مطمعناکمکت میکنه

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
واقعا برا بعضیا متاسفم ک همچین طرز فکری دارن  همه چیو به کتک میبینن بااینکه میتونن همه چیو باح ...

شما باحرف بهت میگن قربونت برم باپسررابطه داشتن اخرش بدنامی واسه تو هست اخرش شکست واسه تو هست اینده تو خراب میشه...قبول میکنی؟ نه..چون ندیدی فکرمیکنی الکی میگن تو جامعه نگشتی

تاپیک اخر منو بخون.منم مثل توام😞😞

آره عزیزم خوندم 

همچین خانواده هایی خیلی خیلی توی ایران زیاده ک همش به دخترا سخت میگیرن دنیارو

با دختراشون مث غریبه رفتارمیکنن تا دوست 

واقعا از ته قلبم درکت میکنم و ناراحتیتو میفهمم 

فقد  واست دعا میکنم ک مث من عذاب نکشی و به آرامش برسی عزیزدلم 

سعی کن قرآن بخونی، منم میخونم یکم آروم میشم توهم همینکار کن 

واست بهترینارو آرزو میکنم❤️

آخه منم دل دارم، منم آدمم چرا نباید عکس خواننده ی مورد علاقم تصویر زمینم باشه ها؟  کو الان از ...

خب گلم وقتی میبینی بخاطر انجام کار مورد علاقت اینجوری باید تاوان بدی انجام نده. به چنین قیمتی می ارزه؟؟ عزیزم اگه زدن خدای نکردن دماغت شکست عمل که نمیکنن برات, فقط رو ازدواجت اثر میذاره. پا رو دلت بذار فعلا, چاره ای نداری

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
مطمئن باش هرپدرومادری اول با رفتارخوش میکنن...حتی اگر پدر بدرفتاری کنه مادر مراقب بچه هست ولی ببین چ ...

من واقعا نمیتونم باهمین آدمایی ک این طرز فکر و درمورد دخترا دارن صحبت کنم،. فقد از خدا میخوام ک این ذهن قدیمی رو درست کنه 

سلام عزیزم شما دیگه خانومی چرا از این جور حرفا باید آرزوی مرگ کنی خدا بهت عمر با عزت بده تو فکر کن م ...

عزیزم باحرفات بغض کردم واقعا

کاش مامان منم یه ذره مث شما بود و اینجوری باحرفاش دلداریم میداد

منم همیشه دوس داشتم به دختربودنم افتخار کنم ولی حیف..... 

ایشالا ک همیشه سلامت و سرحال باشین

و خوشبحال دخترتون ک همچین مادری داره...،❤️

عزیزم ماه محرم و صفر نزدیکه. چله ی زیارت عاشورا بگیر و متوسل شو به امام حسین و دخترشون حضرت رقیه (س) ...

آره همش روز شماری میکنم ک زود محرم شه حداقل یکم با امام حسین درد و دل کنم و ازش کمک بخوام 

همینکار میکنم، مرسی عزیزم، ❤️

2706