2726
عنوان

هرکی بیداره بیادلطفا.

86 بازدید | 12 پست

ازتون خواهش میکنم براخواهرم دعاکنین حال دلش خوب بشه. نمیدونم حکمت خداچیه ک هرمردی واردزندگیش میشه به دوروزنکشیده ولش میکنه. باورکنین ازلحاظ قیافه وشغل ومهربونی اصلامشکلی نداره. شبیه گل شیفته اس قیافش وشغلش هم پرستارومهربون هم هست فقط لاغره. دیگ داره افسردگی میگیره. فقط ارزوی مرگ میکنه براخودش میگ مگ من چ مشکلی دارم که اینقدتنهام. سنش هم26. واقعا ناراحتم براش. توروخدابراش دعاکنین یاهرکس راه حلی داره بگه

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

26 که سنی نیست باید خودشو قوی کنه که محتاج توجه هیچ مردی نباشه. خواهرت ضعیفه تو هم دل به دلش میدی. ازش تعریف کن نذار اینطوری فکر کنه

اگه با صلوات فرستادن به خواسته ها میرسیدیم الان مادر بزرگ من ملکه انگلیس بود.

ان شاءالله به زودی به آرامش برسه و یکی پیدا شه قدرش بدونه

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
26 که سنی نیست باید خودشو قوی کنه که محتاج توجه هیچ مردی نباشه. خواهرت ضعیفه تو هم دل به دلش میدی. ا ...

خیلی تعریفش میکنم بخداصددفعه گفتم توواقعاخوشگلی امانمیدونم چرااینطوری دل شکسته اس

خیلی تعریفش میکنم بخداصددفعه گفتم توواقعاخوشگلی امانمیدونم چرااینطوری دل شکسته اس

خب همونو میگم دیگه اون جمله آخرتو نگو. مردا انقدر مهم نباشن براتون.من 33 سالگی ازدواج کردم و هنوز فکر میکردم زوده که ازدواج کنم. نمیدونستم هنوز یه جاهایی هست که واسه دختر 26 ساله مجرد غصه میخورن. انقدر ارزش خودمون رو پایین نیاریم 

بخاطر چی یعنی ولش میکنن؟لاغریش؟؟

واقعا نمیدونیم براچی؟ پسرایی که اول جذبش میشن وخیلی هم بهش علاقه دارن سریه هفته نشده رهاش میکنن ازنظررفتاری هم واقعامشکلی نداره خیلی مودبانه باهاشون میحرفه حتی خیلی وقت هاچت هاشونشونم میده ومن واقعامشکلی توی رفتارش نمیبینم

خب همونو میگم دیگه اون جمله آخرتو نگو. مردا انقدر مهم نباشن براتون.من 33 سالگی ازدواج کردم و هنوز فک ...

اصلابحث اینک 26سالشه وازدواج نکرده نیست ناراحتی من ازاینه ک وقتی مشکلی نداره چراهمه رهاش میکنن 

اصلابحث اینک 26سالشه وازدواج نکرده نیست ناراحتی من ازاینه ک وقتی مشکلی نداره چراهمه رهاش میکنن 

حتما بقیه مشکل دارن وگرنه دختری که خوبه رو رها نمیکنن