2733
2734
عنوان

مشاوره آنلاین کی جواب گرفته

583 بازدید | 18 پست

واسه رابطه زناشویی و طلاق عاطفی

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
من یکی نتیجه گرفتم پولی بود

مشکلت حاد بود؟؟

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکی نتیجه گرفتم پولی بود

چند جلسه تلفنی صحبت کردید و مشاوره گرفتید؟ چند تومن بود؟

برای او مینویسم که همیشه و همه جا با او باشم،تا او شاد باشد همان کسی که تنها عشق زندگی من است تا زمانی که قلبم از کار بایستد💋⁦❤️⁩💞
2731

من چند بار زنگ زدم تليار مشاور انلاينه خوب بود ، درددل كردم سبك شدم البته راهنمايي هاشونم خوب بود  ، والا اينجا مياي درددل كني ميريزن سرت 

بنظرم همه ما نياز داريم در طول هفته حداقل دوساعت با يكي درددل كنيم

اشتباه نكن، نه زيبايي تو، نه محبوبيت تو،مرا مجذوب خود نكرد، تنها آن هنگام كه روح زخمي مرا بوسيدي، من عاشقت شدم
چند جلسه تلفنی صحبت کردید و مشاوره گرفتید؟ چند تومن بود؟

3جلسه هر جلسه 70.ولی جلسه اخر من 50 دادم قبول کردن 

کاربر قدمی ام ترو خدا نترکون نی نی یار خستم کردی مرسی عه. 99/09/9کرونا از بین میره و ما خوشحالیم 😍😍😍😍😍🌹
خیایییی حاد

مشکل من طلاق عاطفیه شوهرمم خشکه اخلاقش واسه ما کار سازه؟؟؟؟

2738
3جلسه هر جلسه 70.ولی جلسه اخر من 50 دادم قبول کردن 

عزیزم درمورد مشکل با همسرتون بود؟ میخوام بدونم نیازی نبود که حرفای همسرتونم بشنوه و ایشونم راهنمایی کنه ؟

برای او مینویسم که همیشه و همه جا با او باشم،تا او شاد باشد همان کسی که تنها عشق زندگی من است تا زمانی که قلبم از کار بایستد💋⁦❤️⁩💞
من چند بار زنگ زدم تليار مشاور انلاينه خوب بود ، درددل كردم سبك شدم البته راهنمايي هاشونم خوب بود &n ...

اره واقعا ...کجابود

مشکل من طلاق عاطفیه شوهرمم خشکه اخلاقش واسه ما کار سازه؟؟؟؟

منم مثل تو بودم. 

کاربر قدمی ام ترو خدا نترکون نی نی یار خستم کردی مرسی عه. 99/09/9کرونا از بین میره و ما خوشحالیم 😍😍😍😍😍🌹
عزیزم درمورد مشکل با همسرتون بود؟ میخوام بدونم نیازی نبود که حرفای همسرتونم بشنوه و ایشونم راهنمایی ...

من مشکلم مثل اسی بود طلاق عاطفی شوهرمم لصلا خبر نداره ک مشاوره گرفتم نیازی نبود بهش

من مشکلم مثل اسی بود طلاق عاطفی شوهرمم لصلا خبر نداره ک مشاوره گرفتم نیازی نبود بهش

مرسی عزیزم.خوشبخت باشید باهم

2706