2726

سلام. الان یه آبرسان کامان اینجا خیلی تعریفشو شنیدم که ان شالله میخرمش فقط باید چه موقع هایی استفاده کنم؟ تونر نوشته بودند دوستان اون برای چه کاریه؟ روتین پوست یعنی هر روز از یه سری محصولات استفاده کنیم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ابرسان کامان نخر لطفا آشغاله..سینره و سی گل و ایناخیلی خیلی بهتراز برند کامانه من ژل شست و سو ی صورت ...

عه پس چرااا؟😥

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

2728

تونر به نظرم زیاد کاربرد نداره.یه فیس واش میخوای.یه ابررسان.یه لایه بردار با ماسکای خونگی

صورتت و با فیس واش روزی 1بار حداقل بشور.ماسک های خونگی هم خیار.الوورا.ماست.عسل.یخ.سیب زمینی.لیمو ترش و...اگه بیشتر میخوای برسی هم سرم ویتامین سی بزن برای جلوگیری از چروک.سفت کننده و شفاف کننده. و روشن کننده س

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
ابرسان کامان نخر لطفا آشغاله..سینره و سی گل و ایناخیلی خیلی بهتراز برند کامانه من ژل شست و سو ی صورت ...

ولی من از فیس واشش راضیمم😅

تونر به نظرم زیاد کاربرد نداره.یه فیس واش میخوای.یه ابررسان.یه لایه بردار با ماسکای خونگی صورتت و ب ...

بله از این ماسکای خونگی زیاده استفاده میکنم . ویتامین سی هم تعریفشو شنیدم متنها خیلی گرونه😥 ۱۵۰ تومن🤕

ولی من از فیس واشش راضیمم😅

من پوستم خشکه مخصوص پوست خشکشو گرفتم ولی ب حدی پوستمو خشک میکنه قشنگ کنار بینیم کشیده میشه بعدازشست و شو.اجیمم باپوست چرب باز ناراضی بود .فقطططططططططط ی مزیت داره اونم حجم زیادشه تمومی نداره.بازم شاید ب پوست شماساخته ولی من زیر پست شیرین کیف ارایشو کامنتارو راجبش خوندم نصف بیشترشون ناراضی بودن

علی و عسل زیبای من❤

ببین بخداقسم نمیخام تبلیغ کارمو کنم خالم ازم گرفته و میخرن مادونوع ابرسان داریم سوپراستارو ام ان دی ام ان دیش گرونه و ولی عالیهدعالی هرگی ازم برده فوق العادس تونرم البتهئفعلاموجودنیس .ژل شستشو مخصوص پوستت ک چربه یاخشک بخر.ضدافتاب ک حرف اولومیزنه حتی درخانه روزی دوبار.مرطوب کننده ام همیشه بزن.

رنگ ولایتhaircolorist
وسیله شستشو شبیه ژله

آها بله دیدم خوب اون کارش چیه دقیقا؟ خیلی مهمه؟ فکر کنم بخاطر اینکه عمیقا تمیز میکنه خوبه نه؟ حدود قیمتیش رو میشه بهم بگی؟ باید یه چیزی مثل صابونی شوینده تمیز کننده روش بزنیم بعد استفاده کنیم؟ خیلی سوال پرسیدم🤧

بله از این ماسکای خونگی زیاده استفاده میکنم . ویتامین سی هم تعریفشو شنیدم متنها خیلی گرونه😥 ۱۵۰ توم ...

عزیزم ویتامین سی یه شیشه ش حدودا 3ماه طول میکشه تموم شه .به صرفه س.کرم ویتامین سی هم هست که ارزون تره ولی فکرنکنم مثل اون تاثیر داشته باشه

2706