2733
2734

من شکمم کار نمیکرد خاله ی بابام ودخترش تو اتاق بودن منم رفتم از دخترش خواستم بره از مامانش تعبیرخواب کفش بپرسه من خیلی شیک وخجالتی رفتم کنارشون یهو‌یه گوز صدادار دادم😭مامانم ترسیدبا صداش اونا به روم نیاوردن از دخترش پرسیدم فهمیدی صداش گفت نه پس کارتو بود واییییی ضایع شدممم 

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

الان روم نمیشه سرمو بلند کنم وای شب خواب نمیرممم😭

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اوه شت😐😐😐😐😐

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
عیب نداره بهش فکر نکن

وای اونم خاله ی بابام بود😭

2738
گوزت را کنترل کن زشته😂😂😂😂😂😂

اصلا دست خودم نبود یهو اومد بیرون😭

2706