2733
2734

تو رو خداااا،ازتون خواهش میکنم،التماس میکنم وقتی دختر دار میشین باهاش مثل یه موجود بی ارزش برخورد نکنین.

پریشب مادرم جلوی دوستای خونوادگیمون به شوخی گفت من واسه دخترمممم جهزیه فقط چیزای ضروری میخرم.بقیه وسایل به چه دردش میخوره اخه.ولی واسه پسرم همهههه چی میخرمممم.با شوخی بود.منم همش لبخند میزدم.ولی خورد شدم از درون.فقط لبخند میزدم.همش میگفت دختر خوب نیس.قربون پسرام بشم.جلوی جمع...

شاید شما بگین بی خیال توجه نکن.ولی نمیدونین چه بلایی سر زندگی من اورده این رفتاراش.بار اولشم نیس.همیشه منو بی ارزش میکنه.این رفتاراش باعث شد تا من از روی کمبود محبتم سمت پسر کشیده بشم و وابستش بشم و کلی ضربه روحی بخورم.بچه ها فقط برام دعا کنین بمیرم.

من اگه مثل شما دختر داشتم رو تخم چشام میزاشتمش.کاری میکردم وقتی وارد جمع میشه همه به احترامش پاشن.نه مثل من..

خیلی سخته

خدایا مرسییییی عشقمو افریدی  اوکی؟  اوکی؟

من ارزومه دختر دار شم مثل ملکه ها باش رفتار میکنم نمیدونم چرا بعضیا پسر پرستن 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب مادر سما مقصر نیست. جوی که توش بزرگ شده اینو توی مغزش کاشت کردن که پسر رهروی پدر و حافظ نسل خاندانه.من یه دختر دارم که رو سرم جا داره. و برای آینده اش بهترین ها رو داریم برنامه ریزی میکنیم. شوهرم که از من بدتره. همیشه میکه دختر من باید به بهترین جا برسه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

این افکار مال عهد بوقه. الان حتی مردا هم عاشق دختراشونن من خودم یک دختر دارم یک پسر. همسرم اینقدر دخترمو مچلونه اصلا براش فرقی ندارن حتی میگه همه چیمو میکنم به اسم دخترم. منم عاشقشم تپلی مامان. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2738

عزیزم... 

مطمئنم خیلی از هم نسلای تو باهات هم دردن.. 

منم همین بودم 

بابام باهام بد رفتار میکرد، دوستم نداشت 

خدا بهم یه شوهر خوب داد... 

بابام برای سیسمونی لباس پسرونه خرید... 

خدا بهم دختر داد... 

عاشقشم و انقدر شیرینه همه دوستش دارن.. 

خدا رو دریاب که اصل کار دست خداست

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

حالا اینارو میشه تحمل کرد ولی همه ما یه بار گفتیم چرا گفتن چون دختری💔

ب شوهرم گفتم گناه من چیه ک ازاد نیستم گفت چون از جنس زنی قلبم درد گرفت حالم از جنسیتم بهم خورد منی ک از گل نازک تر خانواده نمیگفتن💔😣

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

حق با تو

مرگ نخواه

چون قراره زنده بمونی

از خدا زندگی و اینده ای بخواه که خیلی خوشحال باشی😊

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

نه عزيزم اين چه حرفيه ايشالا هميشه زنده باشي به قول خودت كه به شوخي ميگه همه مادر ها پسري هستن خب تو خانواده ما هم اينطوريه اما اونجور نيست كه دخترا رو دوست نداشته باشن مادر شما هم همينطور مادر نميتونه بين بچه ها فرق بگذاره همه فرزنداشو دوست داره اما خب بعضي مامانا پسرين ديگه كاري نميشه كرد 

خوب مادر سما مقصر نیست. جوی که توش بزرگ شده اینو توی مغزش کاشت کردن که پسر رهروی پدر و حافظ نسل خاند ...

😞😞😞مادر من فقط دختر میخواست واسه کلفتیش

خدایا مرسییییی عشقمو افریدی  اوکی؟  اوکی؟
2706