2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدابیامرزتش .حتما بخاطر کرونایه گلم کاش من بودم خودم دلداریت میدادم .چون میفهممت منم پدرمو چندماهه ازدست دادم

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
2728

خدا رحمتشون کنه 

غم آخرتون باشه

الان شرایط جوریه که نمیشه انتظار داشت از کسی عزیزم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
خدارحمتش کنه...  کرونا هست مردم زیاد جایی نمیرن ،خودت دربیار بعد الکی بگو از دوستامون اومدن درا ...

اخه با خونواده شوهرم تو یه ساختمانیم!!! اونا نباید این کارو میکردن آیا؟

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.
خدابیامرزتش .حتما بخاطر کرونایه گلم کاش من بودم خودم دلداریت میدادم .چون میفهممت منم پدرمو چندماهه ا ...

ممنون. شما خونواده شوهرت کاری کردن برات؟

خدابیامرزتش .حتما بخاطر کرونایه گلم کاش من بودم خودم دلداریت میدادم .چون میفهممت منم پدرمو چندماهه ا ...

خداپدرتو بیامرزه

ممنون. شما خونواده شوهرت کاری کردن برات؟

اره یگ هفته اول کلا کنارک بودن تامراسم ها خوب برگزار بشه ودلداریم بدن.خیلی کمک کردن .برای چهلم دوباره دوسه روز اومدن موندن تا مراسم بگیریم ومشگیمون رو دربیارن .

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
2706