2726

من خيلي شوهرم سردو بي محبته واقعا عذاب ميكشم 

نميدونم داره بهم خيانت ميكنه يا نه 

گاهي دلم ميخواد از سر لج بازي و ناراحتي بهش خيانت كنم چرا من هميشه بايد نگران خيانت  اون باشم از طرفي حتي با داداش خودمم نميتونم درد دل كنم حوصله جنس مخالف ندارم نميدونم چيكار كنم خودم اروم شم 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دردودل کردم البته غریبه نبوده ولی خب مثل دوست بودیم باهم ....دوس پسررر نه هاااا همسرم در جریان بوده بخدا😂😂

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

تو دوران مجردی اره ولی متاهلی نه واقعا خیانت هست خیلی ها همون اول به چشم یه درد و دل ساده بهش نگاه میکنن اما به خیانت منجر میشه اگر واقعا نیاز به درد و دل باشه باید رفت پیش مشاور 

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡

گلم تکلیف زندگیتو مشخص کن اینجوری ادامه نده.یا با شوهرت منطقی حرف بزن از خواسته هات بگو و پیش مشاور برید یا تصمیم اساسی بگیر

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

نکن گلم اخرش پشیمونیه خدای نکرده

با مشاور صحبت کن

گاهی با همسرت چت کن

بخدا گاهی چت از رودررو صحبت بهتره

ببین چی باعث سردیتون  شده حلش کن

یاودود زیاد بخون

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
با ما درد و دل کن!!! با خدا درد و دل کن!!! 🙃😊

بيشتر انگار حس لج دارم من واقعا كمبود محبت پيدا كردم و افسرده شدم نميدونم شوهرم با كسيه يا نه خيلي مشكوكم 

فقط دلم  ميخواد اونم مثل من ارامش نداشته باشه

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2706