2726

.

اینکه،میایی توهین میکنی هیچی بهت نمیگم حتی ریپ هم نمیزنم دلیلش این نیست که جواب ندارم فقط نمیخوام با احمقی مثل تو بحث کنم😉

کدوم تاپیک رو

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کدوم تاپیک رو

همین که نوشتم حس میکنم دماغم درازه

اینکه،میایی توهین میکنی هیچی بهت نمیگم حتی ریپ هم نمیزنم دلیلش این نیست که جواب ندارم فقط نمیخوام با احمقی مثل تو بحث کنم😉
عزیزم تو هم واسه تاپیکام گزارش بزن من کدومارو بزنم برات؟

عزیزم همین که نوشتم دماغم درازه

@نی_نی_یار_شب    

عزیزم این کاربر مدام عکس میذا ه یا صفحه اول یانظر سنجی توی روز هم تمام سهمیه تاپیکاش عکسه

رسیدگی کنین شاید عکس یه بیچاره ازخدا بیخبرو گذاشته

توتاپیک قبلشم توهین کرد بمن

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!

من میرنم میشه توام برای تاپیک آخر من بزنی؟

نادانی بیماری و درماندگیسیت (مولاعلی ع )معتقدم با پرتاب سنگ به یه چاله پر از لجن خودمم که لجنی و کثیف میشم .بعضیا با حرفاشون همون چاله کثیفن سنگشون نزن.بذار تو عالم خودشون خوش باشن😶/خداجونم شکرت چون من خوشبخت ترین دختر دنیام 🌱روم سیاهه درخواست دوستی عزیزانی که نشناسم رو قبول نمیکنم🙇
همین که نوشتم حس میکنم دماغم درازه

گزارش زدم

ولی واقعا دراز نیس ها😐😐😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
@نی_نی_یار_شب     عزیزم این کاربر مدام عکس میذا ه یا صفحه اول یانظر سنجی توی روز هم تمام ...

عزیزم من تاپیک رو خوندم توهین خاصی ندیدم کرده باشه...خب دوست داره عکس بزاره و بعد از اینکه بهش گیر دادین اونم یه چیزی گفت...

ناراحت نباشین دیگه 

بهم دیگه گیر ندین

من برات میزنم لطفا برای تاپیکام گزارش بزن کلا سه تاست لطفا

زدم هر سه تاشو

نادانی بیماری و درماندگیسیت (مولاعلی ع )معتقدم با پرتاب سنگ به یه چاله پر از لجن خودمم که لجنی و کثیف میشم .بعضیا با حرفاشون همون چاله کثیفن سنگشون نزن.بذار تو عالم خودشون خوش باشن😶/خداجونم شکرت چون من خوشبخت ترین دختر دنیام 🌱روم سیاهه درخواست دوستی عزیزانی که نشناسم رو قبول نمیکنم🙇
2706