2737
2734
عنوان

امشب شوهرم بدترین حرفها رو بهم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 38377 بازدید | 391 پست
[QUOTE=150615529]میگفتی عزیزم برات زیادیم برا همینه ک نمیتونی هضم کنی ب خودم میرسم تا تو بخودت بیایی ...

اصلا مردا خصلت گاو دارن هیچی حالیشون نیست همینکه دوتا بش بزنی کافیه آخورشو پر کن بعد بزن تو سرش گمشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
منم خیانت دیدم.. دارم میسوزم و می‌سازم به هیشکی نگفتم. 

بدترین درده خدا به دلت ارامش بده این میگه با اعتیادش کنار اومدم ولی خیانت نه شوهرش دیگه علنیش کرده تازه یه معتاده مثل خودش فک کن شوهره ارشد خونده

خیانت خیلی بده  بمیرم واسه دلت

انگار زنده زنده چاقو فرو میکنن تو قلبت... وقتی خیانت کرد بهم کلی ببخشید و جبران میکنم.. اونروز بعش گفتم اینجوری ميخاستي منو بسازی؟؟ تو الان باید بهترین روزا رو واسم جبران کنی حالا میگی تکراری ام؟؟ گفتم خوبه والا مسجات با اون اشغال پر از تنوع بود به ما ک میرسه میشیم تکراری 😒

یا ابولفظل العباس کمکم کن 
بدترین درده خدا به دلت ارامش بده این میگه با اعتیادش کنار اومدم ولی خیانت نه شوهرش دیگه علنیش کرده ت ...

شوهره منم استاد دانشگاس مثلا.. 😒پولدارم هست.. نمیدونم به پولش مینازه بهم یا چی واقعا 

یا ابولفظل العباس کمکم کن 
2706