2737
2734
عنوان

امشب شوهرم بدترین حرفها رو بهم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 38377 بازدید | 391 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم  انقد که بی شخصیت و حقیرو بی غرورم   یه روزی جرعت نداشت ازگل نازکتربگه الان ...

الهی بگردم😔😔😔😔💔💔

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  
2731
خب تو بگو شایدسخت میگیری گلم

بحث یه روز  دو روز نیست

بحث ۴ ساله که من خودمو کشتم تا این زندگی درست بشه آخرشم جای تشکر برگشته میگه تو عقده ای هستی که توی خونه ی پدرت با کمبود با فقر با نداری بزرگ شدی

تو چرا موندی؟

منم وقتی بهش گفتم بیشتر بهم اهمیت بده گف بهم گیر نده خودم بخام بهت ابراز میکنم.. حالا بهت ابراز علاقه کنم اتفاقی میفته؟؟ خب خشکلی. چکار کنم.. همیشه آرایشیتو داری مرتبی تمیزی. خب تکراریه واسم.. 😒.. از اون روز از حرفایی ک زد ازش فاصله گرفتم.. دیگه توقع هیچی ازش ندارم. 

یا ابولفظل العباس کمکم کن 
2738
هرکی کسی رو بخواد ولش نمیکنه برای خودت ارزش قاعل باش بگو هرطور راحتی حالا عصبانی بوده انشاله درست می ...

اینقد من به خودم گفتم حالا عصبانی بوده این حرفو زده تو به دل نگیر و بازم تکرار کرده

بحث یه روز  دو روز نیست بحث ۴ ساله که من خودمو کشتم تا این زندگی درست بشه آخرشم جای تشکر برگشت ...

عزیزم تو ک طلاقربگیر نیستی الکی حرف نزن 

بعدم زبون ک داری بگو نکه گشنه بودم داشتم میمردم مثخودت ک نجاتم دادی هرچی هستی ازمن داری وگرنه تو عرضه داشتی تو مجردیت یه چی میشدی

تف ب مردای قدرنشناس

اصلا زورش میاد دو کلمه بهم بگه.. بش گفتم تو نگی کی بگه.. یه عکس واسش میفرستم مثلا تولده. نظرشو درباره همه میگه الا من.. ول کن اسی این مردا فکر کردن خبریه.. صدسال محبت نکنن.. 

یا ابولفظل العباس کمکم کن 
2706