2737
2734

خانواده شوهرم منو خیلی دوست داشتن و خوبیم زبانزدشون بود و مشکلی نداشتم چندسال پیش شوهرم گروه خانوادگی تشکیل داد منو پسرخالش یکی دوبار باهم احوالپرسی کردیم خیلی معمولی تو جمع بود و همه ام شاهد بودن خالش ینا شهرستانن.زنگ زد به خالش گفت پسرت چرا تو گروه با عروس ما چت میکنه پسرشم ناراحت شد فکر کرد من چیزی گفتم به خانواده همسرم ک اونا شاکین بیچاره کلی ناراحت شده بود و شاکی ازمن.اینم بگم این خالش منو خیییلی دوست دار هم خودش هم دختراش و بی اندازه بهم محبت میکنن تابلو خواهرشوهرم حسسسودی میکنه همه میگن

بعد دوماه ازین قضیه تو همون گروه یبار جاریم با خواهرشوهرم دعواش شد به جاریم گفت جلو همه تو خونوادت ۲۴ی پای ماهواره بشینین افتخارتونم شراب خوردن و مست کردن توی مجلس.منم خیلی ناراحت شدم با اینکه با جاربم قهر بودم رفتم پی ویش گفتم درست نیست تو جمع ادم دوست و دشمن دار

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفت ول کن بابا با اون ننش... گفتم ننش یع

نی چب چرا حرف دهنتو نمیفهمی 

ادامه داد ک اون همین که از صدقه سر احمدی نژاد پنجاه متر خونه گیرش اومد بسشه نمیخواد مطلب سیاسی بزار منم گفتم خب شماهم ازصدقه سر سپاه خونه دار شدی خوبه کسی بزنه توسرت(شوهرش تو قرعه کشی خونرو برده)خلاصه اینکه دید جوابشو دادم بهش برخورد گفت تو چرا ازون دفاع میکنی باهاش تو قطع رابطه ای گفتم من طرف حقم.

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
2731
2738
مضخرف تراز خودش نیس گروه فامیلیو میگم

اونموقع ها خیلی باب بود مال دوسال پیشه قضیه .اره اشتباهه

گروه فامیلی اشتباهه.ازما گفتن بود... تهش همینه🙌

منم بودم اخرش منو خواهرم لفت دادیم فامیل ی نفس راحت کشید احمقا الانم تو اینستا همه درخواست فالو دادن ببینن تو زندگیم چ خبره خسته شدم از دختر خالم همش مثل پلیسا میخواد چک کنهمن بی حجابم اونا مذهبی خیلی برام حرف در اوردن

خدایا ممنونم😍تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد
گفت ول کن بابا با اون ننش... گفتم ننش یع نی چب چرا حرف دهنتو نمیفهمی  ادامه داد ک اون همین که ...

کارت اشتباه بعدا اونا اشتی میکنن تو میشی ادم بده

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

شما چرا خودتو انداختی وسط من جای جاریت بودم جور دیگه جوابتو میدادم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
کارت اشتباه بعدا اونا اشتی میکنن تو میشی ادم بده

نبابا رابطشون روز بروز بدترم شد من خودم دنبال دعوا بودم سر غلطی ک سر پسرخالش کرد 

نبابا رابطشون روز بروز بدترم شد من خودم دنبال دعوا بودم سر غلطی ک سر پسرخالش کرد 

خب همون موقه ک خواهر شوهر زنگ زد پسر خاله توام زنگ میزدی خالت میگفتی ک تو چیزی نگفتی اونا سرخود گفتن بعدم ب خواهرشوهرت پیام میدادی میگفتی شوهرم مشکلی نداره ب تو ربطی نداره

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2706