2737
2734
عنوان

دلم گرفته بچه ها😔

218 بازدید | 16 پست

کیا مثه من دلشون گرفته و خوابشون نمیبره ؟؟ من خیلی تنهام تو شهر غریبم شوهرمم شبا میاد خونه . فقط یکی دوبار طول روز به مادرم زنگ میزنم اونم نه اینکه درددل کنم فقط احوالپرسی میکنم چون دوس ندارم ناراحت بشه. الان دارم یواشکی گریه میکنم شوهرمم خوابه. اون ۳ ماهی که نی نی تو دلم بود همش باهاش حرف میزدم و دلم بهش خوش بود اما دیگه نیس و دارم به سختی نفس میکشم زندگی برام خیلی سخت شده . با تمام وجودم دوسش داشتم و بهش وابسته شدم اما نموند ....😢. سقط خیلی رو روحیم تاثیر گذاشت الهی که هیچکس دلخوشیشو از دس نده😔. شوهرم شبام که میاد یا اونقد خستس که میخوابه بیدارم باشه همش سرش تو گوشیه منم باهاش حرف میزنم همش سر تکون میده و حواسش همش به کلیپای تو اینستاس . ۶ ماهه عروسی کردیم خیلی زود خسته شدم 😔. اونقد عاشق شوهرم بودم  که فکر میکردم تحمل تنهایی و دوری از خانوادم برام راحته اونم همش میگفت نمیذارم یه لحظم احساس تنهایی کنی . اما الان هیچکدوم از حرفاش یادش نیس . تا گلگی میکنم میاد بغلم میکنه نوازشم میکنه اما فقط همون لحظس بعدش دوباره یادش میره . من بغل نمیخام توجه میخوامفقط  اینکه با اشتیاق بشینه رو به روم و بذاره من حرف بزنم براش به درددلم گوش بده  اونم برام حرف بزنه اما اصلا اهل اینکارا نیس 😔

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مثل خودت دارم یواشکی گریه میکنم.چقد بعضی ادما نامردن

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2728
چند روزی برو خونه مادرت تا روحیت بهتر بشه 

بلیط گرفتم سه شنبه میرم پیششون . بدبختیم اینجاس تو خونه مامانم از وقتی ازدواج کردم حوصلم سر میره . دلم برای خونه خودم و شوهرم زودی تنگ میشه و همش حواسم پیش شوهرمه و زود برمیگردم 

...

عزیزم اینو بدون احساست یه مرد با یه زن خیلی فرق داره

اون نمیتونه احساس شمارو درک کنه

شما نباید اینقدر زود کوتاه بیایید عزیزم خداروشکر که شما حداقل میدونید که می تونید باردار بشید ان شاالله به زودی باردار میشی ولی اینجوری نه

این انرژی منفی که شما دارید به همسرتان هم منتقل میشه و اوضاع بدتر میشه

شاد باش تو خونه بگو بخند برای خودت سرگرمی داشته باش ان شااله به زودی بچه سالم به دنیا میاری و زندگیت خیلی شیرین میشه🤗

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2738
عزیزم منم خیلی تنهام همیشه غم و غصه هامو تو دلم میریزم هیچکس نیست باهاش درد و دل کنم دارم میترکم یه ...

من زیاد اهل درد دل نبودم تو مجردی اما بعده ازدواج اونقد تنها شدم که مثه پیرزنا همش دلم میخواد با یکی درد دل کنم 

...
خب بهش بگو اون موقع ها ک میگفتی تنهات نمیزارم کو  بیشتر هوامو داشته باش عزیزم منوبخاطر تو داها ...

اینجوری بگم اون لحظه میاد قربون صدقم میره و میگه چیکار کنم هر کاری بگی میکنم ولی فقط همون لحظس فرداش دوباره اون کارو میکنه بعدم تا تذکر میدم که چرا سرت تو گوشیه میاد که از دلم دربیاره خیلی مهربونه ولی اصلا تنهایی منو انگار درک نمیکنه 

...
اینجوری بگم اون لحظه میاد قربون صدقم میره و میگه چیکار کنم هر کاری بگی میکنم ولی فقط همون لحظس فرداش ...

عزیزم من شرایط شما رو نداشتم ولی درکت میکنم

مردا همه اینطورین؟

چن سالته؟

2706