2703
2553
چرا ی دوماهی خوب بود...خیلی کم خونم قرصای تقویتی اینا میخوردم باز اشتها گرفتم....الان ک فک کنم کرونا ...

گرسنه که میشی کاهو ، گوجه ، خیار اینا بخور معدتو پر می‌کنه احساس سیری می‌کنی اما چاق نمیکنه اصلا قبل از اینکه غذا رو شروع کنی سالاد بخور که احساس سیری کاذب داشته باشی 

گرسنه که میشی کاهو ، گوجه ، خیار اینا بخور معدتو پر می‌کنه احساس سیری می‌کنی اما چاق نمیکنه اصلا قبل ...

چکار کنم که رو صورتم اثر نذاره؟

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی سایزم کم میشه.من قبلا سوتین ۹۰ میبستم ک شدم ۷۰ الان ۸۵😪

من بهت قول ميدم با روزي نيم ساعت رقص تند سايزت به خوبي كم ميشه البته البته در كنار رژيم درست

خداياشكرت....❤️ 
چکار کنم که رو صورتم اثر نذاره؟

نمی‌دونم راستش اما من شنیدم میگم صبح ناشتا موز بخورن صورت پر میشه ولی به هر حال لاغر که بشن رو صورت هم تاثیر می‌ذاره خود من الان هیکلم بد نیست خیلی اما شکم دارم بخاطر اون مجبورم کلا لاغر کنم 

2456

من الان ۶۳ کیلو هستم با قد ۱۶۰, باید بشم‌۵۵ که عالی باشم مثل قبل از حاملگیم. اما اصلا نمیتونم رژیم بگیرم. شب ها تا روشنی صبح با بچه بیدارم صبح هم همونان بیدااار فقط نزدیک ظهر چندساعت میخوابم دوباره بیدااار تا شاید غروب ۲-۳ ساعت خواب با کمک مامانم اینا که بچه رو بگیرن برام بخوابم و دوباره بیدار تا فردا و روشنی صبح... واسه همین همش گرسنم میشه و انرژی ای که باید از خواب تامین بشه با خوردن تامین میشه😣 

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
من الان ۶۳ کیلو هستم با قد ۱۶۰, باید بشم‌۵۵ که عالی باشم مثل قبل از حاملگیم. اما اصلا نمیتونم رژیم ب ...

عزيزم چندوقت ديگه كه خواب ني ني تنظيم بشه برنامت تنظيم ميشه به خودت فشار نيار و زياد هم تو حوردن خودتو ازاد نذار كه بعدا كارت سخت بشه.

خداياشكرت....❤️ 
عزيزم چندوقت ديگه كه خواب ني ني تنظيم بشه برنامت تنظيم ميشه به خودت فشار نيار و زياد هم تو حوردن خود ...

عزیزم نی نی دیگه واسه خودش مردی شده, ماشالا دوسالش تمام شده ولی هنوز کم میخوابه:/

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
2714
من روزی یه ساعت ورزش  و رقص کمر میکنم خوراکمم نسبت به قبل کم کردم ..ایا نتیجه میگرم 😊

بله حتما نتيجه ميگيري سعي كن كالري شماري كني خيلي تاثير داره

خداياشكرت....❤️ 
عزیزم نی نی دیگه واسه خودش مردی شده, ماشالا دوسالش تمام شده ولی هنوز کم میخوابه:/

اي جااانم من فكر كردم تازه اومده كه😂😍خدا حفظش كنه خب خواهر من ساعت خواب بچه رو تنظيم كن اينجوري نميشه كه تاكي ميخواي ساعت خوابت اينجوري باشه☹️

خداياشكرت....❤️ 

اتفاقا رقص تند رو هم یه مدت امتحان کردم. خیلی خوب بود ولی همون دقایقی که ضربان قلبم بالا میرفت و داشتم حسابی کالری میسوزوندم‌یهو بچه صدا میزد ماماااااان آب بازی, مامااااان خرس, ماماااان شربت.... منم یهو می ایستادم با همون ضربان قلب تند و حس میمردم بدتر به قلبم فشار میاد با توقف ناگهانی و ولش کردم

میشه راهنمایی کنید چ جوری ممنون میشم

عزيزم با كالري شمار كرفس ميتوني كالري غذاهايي كه ميخوري رو وارد كني و حساب كالريت دستت باشه كه چقدر خوردي. برنامشو تو گوشيت نصب كن

خداياشكرت....❤️ 
اي جااانم من فكر كردم تازه اومده كه😂😍خدا حفظش كنه خب خواهر من ساعت خواب بچه رو تنظيم كن اينجوري نم ...

خواهر دوساله به هر روهی زدیم نشده که نشده. دکتر بردم چندتا دکتر مختلف متخصص اطفال, همشون گفتن برو باهاش بساز, تو ماشین میبریم دور میدیدم نمیخوابه, خاموشی میزنیم میره روشن میکنه, خلاصه خستت نکنم, فایده نداشته. من داغوون شدم از بیخوابی, تازه یک روز درمیون میفرستم خونه مامانم که خودم استراحت کنم وگرنه میپکم

2706