2737
2734

سلام دوستاي خوبم بنظرم فقط و فقط اراده يه اراده ي اهنين كه بتوني تحمل كني كافيه چند روز تحمل كني و تمام، من خودم ادمي بودم روزي اگر يه پفك و چيپس و بستني و كلوچه نميخوردم شبش نميخوابيدم شام برنج ميخوردم اگرم نوني بود اون نونو بايد تا تهش ميخوردم يه وضعيت وحشتناكي بود ولي ديگه يه شب به اخرش رسيدم از خودم متنفر شدم لباسام تو تنم زشت بود تو حموم شكمم و پوستم اويزون بود انگشتر و النگوم برام تنگ شده بود خيلي از خودم بدم اومده بود لباس برام پيدا نميشد لباسي كه سليقه خودم باشه ولي از يه شبي ديگه گفتم زمين و زمان دست به دست هم بدن باز من شروع ميكنم خودمو نجات ميدم.

خداياشكرت....❤️ 

از اون روز رفتم خريد كردم كاهو و هويج و ميوه جات و فيله مرغ

صبحش ساعت ٦/٣٠ رفتم پياده روي راه ينميتونستم برم سه دقيقه راه ميرفتم دو دقيقه استراحت ميكردم يه نون سنگك گرفتم اومدم خونه چاي و دو كف دست نون سنگك و يكم پنير بدون چربي و سه تا دونه گردو هرجور بود يذره يذره خوردم با همينا سير بشم بعدش رفتم خوابيدم حدود ٣ ساعت بيدار شدم يدونه هويچ يدونه سيب و چندتا برگ كاهو خوردم قبل از ساعت ٩ چون همسرم ٨:٣٠ ميومد خونه فيله گريل ميخوردم با كدو و هاويچ و سالاد كاهو و گوجه و خيار فراوان اينقدر اين سالادو ميخوردم كه ديگه سير ميشدم اگر بازم گرسنه ميشدم كاهو كاهو كاهو . تمام تنقلات تو خونمون حذف شد هيييييچ نوع شيريني و بستني و پفك و اين چيزا خريداري نميشد براي بستني گريه ميكردم ولي اينقدر به خودم اميد ميدادم كه ديگه يادم ميرفت هفته ها فقط جمعه ها برنج ميخوردم در حد ١٠ قاشق بعدشم اگر شيطون گولم ميزد بازم سالاد و سالاد . سالاد كه ميگم با سس مايونز نه ها با سس ماست كه خودم با ماست و ابغوره و نعنا خشك درست ميكردم. دوماه اين كارم بود تو دوماه ١٧ كيلو كم كردم دو هفته اول تمام لباسامو ريختم بيرون يكي يكي تنم كردم و ذوق كردم و شوهرم خيييييلي تشويقم كرد خيلي بيشتر اراده و انرژيمو از تشويقاي شوهرم گرفتم ديگه طوري شده بودم اصلا ولع غذا نداشتم اون همه اشتها به زير ٢٠ درصد رسيده بود تنها هدفم شده بود وزن كم كردناب فراوان ميخوردم  از سايز ٥٤ رسيدم ٤٤ الان و فوق العاده حس عالي هستش حتي يك ثانيه نميخوام به اون روزا برگردم. عزيزم تمام نون هايي كه مصرف ميكني رو حذف كن و فقط و فقط سنگك مصرف كن . تو خونه نيم ساعت برقص دراز و نشست برو. اها چيزي كه ميتونه بهت خيلي انگيزه بده اندازه زدنه بدنته دور شكم دور سينه و باس ن دور ران دور بازو دور مچ دور كمرتو اندازه بزن بنويس بعد از دوماه دوباره اندازه بزن خودش بمب انرژيه. اميدوارم تونسته باشم كمكت كنم مطمئن باش ميتوني چند روز اولش سخته ولي ميشه. اراده اراده اراده

خداياشكرت....❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه خوب منم دارم وزن کم میکنم اگه خدا بخواد سه روزه شروع کردم زیر نظر دکتر هر روز برنج میخورم اما ده قاشق تقریبا روزی یک ساعت هم ورزش دارم گرسنم که میشه گوجه و خیار میخورم 

من که بزور ده کیلو کم کردم‌‌.. از ۷۲ رسیدم به ۵۵ باز رفتم سراغ پرخوری الان شدم ۶۲ خیلی ناراحتم....سایزمم ک مثل همون ۷۲کلیو قبل شدم‌البته من قدم کوتاهه....خیلی ناراحتم.فوری هم صورتم استخونی میشه‌‌..الان شکمم انگار ۷ ماهه باردارم.هرجا میرم میپرسن حامله ای؟بخاطر بخیه های شکمم دارزنسشت و ..نمیتونم

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91

عزیزم رژیم لیمومی میگه کمتر سالاد بخور و بیشتر گوشت بخور.‌حتی سالاد ماکارونی و سیب زمینی و یه چیزایی داره که تعجب میکنم. شما میگی کاهو و سبزیجات خوردی نتیجه گرفتی. حرفتو قبول دارم. فقط گفتم چه عجیبه این رژیم های خریدنی اینجوری میگن

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
2738
 من که بزور ده کیلو کم کردم‌‌.. از ۷۲ رسیدم به ۵۵ باز رفتم سراغ پرخوری الان شدم ۶۲ خیلی ناراحتم ...

دراز نشست نميتوني رقص كه ميتوني عزيزم تند تند برقص طوري كه ضربان قلبت بره بالا روزي نيم ساعت برقص

خداياشكرت....❤️ 
عزیزم رژیم لیمومی میگه کمتر سالاد بخور و بیشتر گوشت بخور.‌حتی سالاد ماکارونی و سیب زمینی و یه چیزایی ...

عزيزم سبزيجات بخاطر فيبري كه دارن خيلي سير كننده هستن من بطور عجيبي باهاشون سير ميشم و واقعا هم خداروشكر نتيجشو گرفتم 

خداياشكرت....❤️ 
بعد رژیم اشتهات کم نشد ؟

چرا ی دوماهی خوب بود...خیلی کم خونم قرصای تقویتی اینا میخوردم باز اشتها گرفتم....الان ک فک کنم کرونا دارم‌‌‌اینقد ضعف میکنم ک فقط سرم تو یخچاله

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
دراز نشست نميتوني رقص كه ميتوني عزيزم تند تند برقص طوري كه ضربان قلبت بره بالا روزي نيم ساعت برقص

یعنی سایزم کم میشه.من قبلا سوتین ۹۰ میبستم ک شدم ۷۰ الان ۸۵😪

2706