2726
عنوان

دلم واسه زنی که تو این مدت محمد طاها رو نگه داشته بود میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 3734 بازدید | 70 پست
من یاد اون سریال پارسال ماه رمضان افتادم که اون زن و شوهره بچه دار نمیشدن دربه در دنبال بچه بودن اسمش یادم نیست
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه پرورشگاه به این راحتی به کسی بچه میده پریس جون
اینا نیت خیر داشتن ضمن اینکه خودشونم به آرزوشون میرسیدن
خدا لعنت کنه اون دلالا و دزدارو
هرکس، آنچه را که دلش خواست بگوید

آنچه را که دلش نمی خواهد می شنود . . . بله !!!!
ایشالا خدا پاداش کار بزرگی که کرده رو بهش بده و یه نی نی ناز به خودش بده یا یه بچه ای بیاد تو زندگیش که واقعا نیاز به سر پناه و خانواده داشته باشه نه جگر گوشه ی کس دیگه
رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!
من امروز بعد شنیدن خبر خوشحال کننده پیدا شدن محمدطه برا اون خانم دعا کردم نور امید تو خونه اش بیاد و صاحب اولاد بشه..
بعضی وقتا مخ آدم هنگ میکنه و دلش می خواد به آرزوش برسه و نمیدونه چطوری.. خدا از اونیکه دزدی کرده نگذره.. هر دو تا خانواده رو داغون کرد
الهی به امیدتو...
بالاخره هر کسی یک درصد هم باید احتمال بده که بچه ای که از دلال میخره میتونه دزدی باشه!

کارشون به هیچ وجه توجیه قانونی و اخلاقی نداره

حالا بازم معلوم نیست واقعا بچه دزدها بچه رو به اون خانواده فروختن یا خود اون خانواده بچه رو دزدیدن و اینجوری گفتن...بعید نیست هیچی

پسر عموی من اصلا یک درصدم نمیتونن بچه داشته باشن یه خانومی پیششون کار میکرد که نوزاد 2ماهه داشت میخواست با رضایت کامل بچشو به اینا بفروشه ولی با وکیل که حرف زدن گفت جرمش سنگینه بعد رفتن از شیرخوارگاه بچه برداشتن
2706