2726
عنوان

توروخدا بیاین

75 بازدید | 14 پست

من تازه نامزد کردم بد قبل ازدواجم با چن نفر تو مجازی در حد دوسه روز چت کردم بد حالا عذاب وجدان دارم نمیدونم چکاز کنم شما ام از این دوستی ها ی پنهانی قبل ازدواج داشتین ک به شوهرتون نگفته باشید داشتین چکار کردین عذاب وجدان نداشتین

دختری از دیار مهربونی😍سلامتی روزی ک خانم دکتر بشم💃آرزوی بهترینارو دارم برای دوستای نی نی سایتیم😍😍برای فرج امام زمان یه صلوات محمدی بفرست😍😗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

چه لزومی داره بگی..جوانی وخامی😁

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
به شوهرت نگو  چرا عذاب وجدان داری مگه قبل شوهرت نبوده

چرا بابا قبل اون بوده ولی خو یه جوریم حس میکنم اگه بهش نگم گناهه

دختری از دیار مهربونی😍سلامتی روزی ک خانم دکتر بشم💃آرزوی بهترینارو دارم برای دوستای نی نی سایتیم😍😍برای فرج امام زمان یه صلوات محمدی بفرست😍😗
چرا بابا قبل اون بوده ولی خو یه جوریم حس میکنم اگه بهش نگم گناهه

ببین من مشاوره قبل از ازدواج دارم میرم با نامزدم 

بهم گفت ما میگیم از گذشتتون چیزی نگید چون وقتی باهاش نبودی پس دلیلی نداشته که بهش متعهد باشی

الان اگه بهش بگی ممکنه شک کنه و بخواد الکی سخت گیری کنه بنظرم نگو ولی اگر حرفش پبش نیومده  

البته ادم با ادم فرق داره

ایشون قبل از شما با کس دیگه ایی در ارتباط نبوده

ببین من مشاوره قبل از ازدواج دارم میرم با نامزدم  بهم گفت ما میگیم از گذشتتون چیزی نگید چون وق ...

نمیدونم چیزی بهم نگفته 

ببین من مشاوره قبل از ازدواج دارم میرم با نامزدم  بهم گفت ما میگیم از گذشتتون چیزی نگید چون وق ...

یعنی نگم

2706