2733
2734

سلام

من و شوهرم چندسال همو میخواستیم ولی مادرشوهرم مخالف بود. ۴سال کلنجار رفتیم راضی شه. همش می‌گفت ازین دختره بدم میاد... بعد که ازدواج کردیم همش به شوهرم می‌گفت من ازین دختره بدم میاد رفتاراش آزارم میده چرا ازدواج کردی. خلاصه یروز جلوش درومدم گفتم دیگه این حرفو نزن. دعوای اساسی شد که خودتو بزور چپوندی تو خانوادمون و ازین حرفا. بلاخره شوهرم جلوش دروخد گفت دیگه ازین حرفا نزنه

مشکلی که الان دارم اینه که... دلش میخواد شوهرم همه چیزو بهش میگه مثلا زنگ میزنه به شوهرم گله میکنه که چرا رفتید فلان مهمونی به من نگفتی چرا فلانی زنگ زد به من نگفتی!

شوهرمم میگه ببخشید یادم رفت

به شوهرم میگم چرا استنطاق میکنه؟ میگه من وظیفه دارم توقعاتشو برآورده کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم اگه همسرت خوبه و رابطه ی خوبی با هم دارید اصلا از فکر مادرش بیا بیرون و زندگیتو بکن کاری هم به مادر و پسر نداشته باش مادر همسرت اصلا کارش درست نیست و مشخص هست که مشکل داره ولی مادر همسرت هست و اون نمیتونه عوضش کنه 

درست ترین کار. اینه که با همسرت زندگیتو بکنی و اون بخشش که پسر اون مادر هست رو بهش کاری. نداشته باشی کم کم زمان که بگذره. حل میشه

اینطوری همسرت هم حساس نمیشه و تو میشی یه فرشته ی مهربون که البته هستی ولی همسرت به وجودت. همیشه افتخار. میکنه

2728
به نظرم اگه همسرت خوبه و رابطه ی خوبی با هم دارید اصلا از فکر مادرش بیا بیرون و زندگیتو بکن کاری هم ...

سعی میکنم بیخیال شم ولی اینکه میخواد تسلط و نفوذ تو زندکیم داشته باشه و اینکه شوهرم انقد گردن کج میکنه کلافم میکنه

عزيزم اين مشكلات ميگذره معلوم ك خيلي سختي كشيدين تاهم رسيدين بخاطرشوهرت كوتاه بيا مادرديگه هنوزنميتونه هضم كنه ك توواقعاعروسش شدي مادرشوهراي هستن ك با ميل خودشون رفتن خاستگاري اماحالاك طرف عروسشون شده بازم ك كرم ميريزن مادرشوهرشماك جاي خودداره ميخواديجوري مخالف بودن و نارضايتي اعلام كنه ب دل نگير خداشك كن بداون همه سختي ب عشقت رسيدي

عزيزم اين مشكلات ميگذره معلوم ك خيلي سختي كشيدين تاهم رسيدين بخاطرشوهرت كوتاه بيا مادرديگه هنوزنميتو ...

شوهرمم همینو میگه

ولی انقد زخم زبون زده و سعی میکنه زندگیمو خراب کنه دلم باهاش صاف نمیشه

2738
شوهرمم همینو میگه ولی انقد زخم زبون زده و سعی میکنه زندگیمو خراب کنه دلم باهاش صاف نمیشه

پس شما ك هدفشون ميدوني وا نزار ب هدفشون برسن اگه واقعا هدفشون خرابي زندگيته همينجور ك ٤ساللل پاي عشقت موندي ازاين ب بدهم بمون بنظرم فك يه نيني باش ك بفهمنن توموندني هستي ولي خيلي دلم خاصت منم مث شما ب عشقم ميرسيدم