2726

پدرم به برادرشوهرم گفته زنت به دخترم محل نمیده به زنت بگو خوب رفتار کنه با دخترم وگرنه نمیزارم شوهرش بیارتش خونه شما برادرشوهرم گفته من خبر ندارم خودم زیاد راضی نیستم از این حرفی که پدرم زده یعنی پدرم کار خوبی کرده که گفته به برادر شوهرم

در تاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه کار خوبی نکرده مگه مهمه اخه بی محلی کنه یا نکنه الان به گوشش برسه با خودش میگه چه قدر من مهمم 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
وا چرا گفته یعنی انقدر جاریت مهمه؟؟ 

اصلا دلم نمیخواست بگه یه دغعه دلم خیلی پر بود جلو پدرم گفتم اونم رفته گفتهن نمسدونم برادرشوهرم بهم بگه چی بگم

اصلا دلم نمیخواست بگه یه دغعه دلم خیلی پر بود جلو پدرم گفتم اونم رفته گفتهن نمسدونم برادرشوهرم بهم ب ...

کاری به این ندارم که بابات نباید میگفت ولی بابات معلومه خیلی دلسوزته خدا حفظش کنه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
اصلا دلم نمیخواست بگه یه دغعه دلم خیلی پر بود جلو پدرم گفتم اونم رفته گفتهن نمسدونم برادرشوهرم بهم ب ...

اینجوری شخصیتتو اورده پایین 

تنها راهش اینه دیگه جلو پدرت چیزی نگی  این ک دیگه گذشت

به خدا اعتماد کن ؛ اوهرچیزی را به قشنگترین شکل ممکن به تو میدهد، اما در زمان خودش 
اره دقیقا به گوششم رسیده

اشکال نداره گذشته دیگه بهش فکر نکن براتم دیگه مهم نباشه

کاری به این ندارم که بابات نباید میگفت ولی بابات معلومه خیلی دلسوزته خدا حفظش کنه

ممنون ار خیلی نگرانمه من خونواده پدرشوهر و جاریمو دعوت کردم خب بعد پدرم گفته دخترم این همه زحمت کشیده منم به شوهرجاریش میگم یه کم زنشو نصیحت کنه دخترم این همه براشون زحمت کشیده اون همش بی محلی میکنه ولی برادرشوهرمم از این قضیه بین منو زنش خوشحال نیست میدونم چون جلو زنش دیروز خیلی تحویلم گرفت خوب باهام سلام کردو و برام غذا کشید

ممنون ار خیلی نگرانمه من خونواده پدرشوهر و جاریمو دعوت کردم خب بعد پدرم گفته دخترم این همه زحمت کشید ...

عزیزم اصلا برات مهم نباشه  اون به نظر میاد عقده ای باشه توام بهش محل نده ولی در عوض با برادرشوهرت خیلی خوب باش سیاست به خرج بده

اینجوری شخصیتتو اورده پایین  تنها راهش اینه دیگه جلو پدرت چیزی نگی  این ک دیگه گذشت

برادرشوهرم شاید  باهم رودر رومون کنه میدوم این کارو میکنه چون از این قضیه خیلی ناراحت میشه که زنش بهم بی محلی میکرد دیروز اونجا بودم جلو زنش خیلی تحویلم گرفت و برام غذا کشید من خبر نداشتم چرا اینجوری بوده تا رفتم خونه پدرم بهش گفتم

برادرشوهرم شاید  باهم رودر رومون کنه میدوم این کارو میکنه چون از این قضیه خیلی ناراحت میشه که ز ...

پدرم گفت برادرشوهرت چیزی نگفته گفتم نه گفت بهش گفتم زنتو جمع کن

از جاریت سر تری؟؟؟

2706