2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنبه مراسم ازدواج همکار همسرم بوده یکشنبه و دوشنبه و سه شنبه هم پیش هم بودن همسرم میگه تب و سردرد و سرفه خشک داشته به زور راضیش کردن بره ازمایش بده امشب هم جواب ازمایش اومده تا کرونا داره .

حالا من میترسم شوهرم هم گرفته باشه به ما انتقال داده باشه امشب شوهرم توی پذیرایی خوابیده ماسک هم زده منو بچه ها هم تو اتاق 

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم
2728
افرین منم همینارو دارم پس ممکنه منفی بشه دلی کرونا باشه؟؟

بله عزیزم کروناس ولی تست خون چون خفیفه نشون نمیده..نگران نباش زود خوب میشی ولی حتما دکتر برو که بهت سروم و آمپول بده

دارو هم فقط آزیترومایسین و ستامینوفن داد

داروی خاصی نداره..ویتامی ث هر روز بخور

قرقره آب نمک رقیق با چند قطره سرکه

انشالله خوب میشی

جای مردان سیاست بنشانید درخت!!!تا هوا تازه شود...
من خانوادم داشتن بگو کمکت کنم

من الان دکتر بودم گفت کرونا داری ،پهلوهام و کمرم و زیر دلم درد میکنه خستگی و ضعف دارم اشتها ندارم گلوم عفونت داره تب دارم بدن درد کم ،2تا ویتامین امپول زدم الانم ازیترومایسین دیمن هیدرانات و ناپروکسن داده 

2738

سلام دوست خوبم...

به نیت سلامتی امام زمان (عج) و عزیزتون و انشاالله همه ی بیمارا صلوات حضرت زهرا (س) رو با توجه بخونید

انشاءالله حتما نتیجه میگیرید

و با خانوادتون حتما حتما به صورت جمعی هرروز زیارت عاشورا رو بخونین که انشاءالله معجزه میکنه...

دنبال شناخت هدفت از اومدن روی زمین رفتی؟! 💜خدا💜 حساب کتابش اساسی تر از این حرفاست که برای اهداف سطحی و "فقط دنیایی" از *تو* پیش فرشته هاش دفاع کنه...امیدوارم پیش درگاهش موفق باشی نه به چشم مردم
من الان دکتر بودم گفت کرونا داری ،پهلوهام و کمرم و زیر دلم درد میکنه خستگی و ضعف دارم اشتها ندارم گل ...

قرص چرک خشک کن زیاد نخور باعث میشه قوی تر شه فقط باید بگذره ب یکی از فامیلات ک نزدیکه بگو برات غذا بیاره خریداتو بکنه برات ابمیوه طبیعی بگیره 

من برای خواهرم و برادرم ک کرونا گرفتن نوبتی  با خواهرام و برادرام ک خوب بودن نوبتی شام ناهار بهمراه سوپ و سالاد مخصوصا کاهو و ابمیوه میبردیم 

حتی ی خواهرم ماسک میزد میرفت غذاهایی ک مضر بودو میریخت دور بهشون غذای سالم میپخت 

حتی جوری شده بود خواهرم زنگ زده بود گفته بود بیاید مارو ببرید بیمارستان نمیخوایم جلو بچه ها جون بدیم 

فقط باید بگذره سرخ کردنیم نخورید مواد شوینده و ادکلنم نزنید

به خدا اعتماد کن ؛ اوهرچیزی را به قشنگترین شکل ممکن به تو میدهد، اما در زمان خودش