2410
2553

نمیگم خوشگلم نه معمولیم اصلا ....

الهی شکر ولی خیلی نگاهم میکنن نمیدونم چرا ....

یکبار یک سید خانم گفت تو چشم خور زیادی داری ...واقعا راست میگه ولی اینکه میدونید اذیتم میکنه من اصلا آرایش نمیکنم 

نهایت یک رژ ساده ولی کلا زل میزنن بهم وقتی می بینن من چه زن چه مرد ... یکبار یکی بهم گفت تو چشای و چهره خیلی معصومی داری ولی که چی 😐😐😐

الان نگید چه متشکر از خودش 

ولی نمی فهمم چرا اونی که من ازش خوشم اومد  اونقدر خوشش نیومد که بیاد همیشگی بشه این اذیتم میکنه 😭

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نمیدونم حکمت کجاست حکمت چیه اونی که دوسش داشتم نزاشتن بهش برسم

بعد اون از یکی خوشم اومد شبیه هم بودیم اونم نشد🙁

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
2714

مهره مار داری 😂

ی چشم و نظر با خودت داشته باش 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

عزیزم

لیاقتتو نداشته غصه نخور

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

رخ بنما

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706